Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunteti invitati sa participati la intalnirea nationala nr.2 care va avea loc pe data de 8 martie 2008 la Paltinis. Daca nu doriti sa ramaneti peste noapte va asteptam macar la intalnire.
    Daca doriti sa participati inscrieti-va pe lista impreuna cu optiunea dvs.

    Va asteptam!

    Comment


    • Originally posted by Steel View Post
      Pentru cei interesati,sper sa va placa.Steel Logan Club Iasi.
      http://www.youtube.com/watch?v=U4UikG6L0ao
      nu matzi bagat si p mine in film
      vin si eu duminica

      Comment


      • DyZ daca vrei sa apari in film trebuie sa faci upload la o poza acolo in topic-ul asta http://www.loganclub.ro/forum/logan_...vie-t1723.html

        Comment


        • in week-end am treaba prin CT asa ca voi veni si eu....la ce ora se strange lumea?

          Comment


          • la ora 16 fix in parcare la Aqua Magic in mamaia

            Comment


            • sambata nu se poate? duminik dimineatza plec spre bucuresti

              Comment


              • din pacate nu se poate

                Comment


                • nu am fost p faza
                  mam suparat si am facut si eu un mic filmuletz in 3 minute... ca mai mult nu miam permis
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                  Comment


                  • Mai cum mama naibi, de cate ori vin pe la noi colegi din provincie , eu nu pot veni la intalnire?
                    @Gabi999- daca esti liber Sambata mai pe dupa amiaza , si esti dispus sa ne vezi, am putea sa ne strangem un mic grup acolo, sa ne facem cunostinta. Ce parere aveti baieti?
                    Cine este "online4h" ? Este din C-ta?
                    Pentru cine se semneaza cu FTH, te rog sa-mi dai un PM, stie el de ce,
                    Cu stima , domnilor.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • da mai samabta poate ne strangem la un suc cine vrea cine nu batman batman facem o intalnire daia oficiala cum doar cativa stiu
                      florine la mine se semneaza FTH sunt si eu curios cine e sami dea si mie un PM

                      sigpic

                      Comment


                      • Online24hh sunt eu numai ca mi-a cam pocit numele
                        Si da sunt din constanta nou pe forum....
                        Stie cineva cum pun si eu o animatie la semnatura ?? are 485*95 si 170KB (sunt pe forum animati si de 900KB deci nui mare)
                        sigpic

                        Comment


                        • FTH= un user cristi din constanta care doar ce si-a luat masina rosie dar nu stiu daca are si permis

                          Comment


                          • Cristi a dat examen marti si a luat carnetul. Intradevar el se semneaza cu FTH. ;)
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • l-am trecut pe lista atunci,ca daca are permis in mod sigur vine la intalnire

                              Comment


                              • Normal ar fi bine daca se putea si sambata, se facea ceva special mai ales ca el este tocmai din Bucuresti.Oricum eu nu puteam sa vin sambata deoarece plec la tara dar ziceam asa ca sa va cunoasteti mai bine sau daca nu vb lui Sonykel la un suc ceva.Sa auzim numai de bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google