Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fara suparare domn profesor dar eu intrun an am mai multi kilometri decat aveti dumneavoastra de cand aveti permisul... deci nu cred ca conteaza doar masinutele...
    si daca ar fi sa ne dam si sa zicem ca am fi soferi egali masina dumneavoastra va castiga ptr cai mai usoara... oricum eu nu ma dau la liniute...

    sigpic

    Comment


    • Nu mai Sony nu se spune asa, fi mai cu talent : ai mers tu inapoi cat a mers el inainte,
      Iar au inceput provocarile la liniute? Ce vi s-au sculat pistoanele?
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • ale mele s'au marit :P ... toata lumea vb de liniute ... dar concret se intampla ceva ?
        1.6 MPI CRAZY DRIVER

        Comment


        • Eu propun sa se dea toata lumea cu RamboX si cine castiga sa dea o shaworma

          Comment


          • eu nu mai vreau shaworma cas plin acum am halit am luat pranzu in familie , da un desert ceva nu strica...

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by SoNyKeL View Post
              fara suparare domn profesor dar eu intrun an am mai multi kilometri decat aveti dumneavoastra de cand aveti permisul... deci nu cred ca conteaza doar masinutele...
              si daca ar fi sa ne dam si sa zicem ca am fi soferi egali masina dumneavoastra va castiga ptr cai mai usoara... oricum eu nu ma dau la liniute...
              Chiar nu-ti dai seama ca ti-am zis in gluma?????????

              Comment


              • poze ceva?
                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                Comment


                • poze si film

                  Attached Files
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • A fost bine la intrunire azi, pacat cu vremea ca ne-a gonit.
                    @Emr3 - multumesc pentru interventia ta la masina.
                    @ Supercar - inca o data "la multi ani" .
                    @All - mor de oftica ca am uitat aparatul de fotografiat acasa, sper sa nu se mai repete,
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • Incerc sa ajut si ..cat se poate acolo...
                      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                      Comment


                      • mersi florine si multumesc si lui alex zbf ca ma lasat sa ii conduc 307 pana la restaurant si lui FTH
                        Last edited by SUPERCAR; 27 January 2008, 21:21.

                        Comment


                        • Si mie mi-a placut sa conduc bolidul tau SUPERCAR ... apropo ai ajuns sa bagi a 5-a?

                          @Florin - mersi de explicatiile de la bord ... inca sunt incepator
                          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                          Comment


                          • da mi se pare ca i-am dat si a-5-a dupa ce am intorso la intoarcere,si mi-a placut insonorizarea care au puso de la prestige,se vede clar ca e mai silentioasa la interior
                            ps.masina mea nui bolid...are aceeasi CP ca masina ta doar ca o parte din CP sunt obtinuti din resoftare,dci-ul meu stock avand 70CP.
                            Last edited by SUPERCAR; 27 January 2008, 22:13.

                            Comment


                            • poze, poze vrem poze....
                              JUST ME.....30-rdd......

                              Comment


                              • Originally posted by Flavy View Post
                                Eu propun sa se dea toata lumea cu RamboX si cine castiga sa dea o shaworma
                                sa lasam liniutele pentru alte evenimente ca iar o sa zica lumea ca suntem cascadori.
                                ps. tu ai venit vreodata la intalnirile noastre cu masina ca nu te-am vazut pana acuma?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google