Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frate e marti spre miercuri de abea si u faci lista deja .... degeaba imi anunt prezenta de azi si sambata seara sau duminica dimineata intervine ceva .. cine vrea sa vina vine ... nu trebuie sa isi anunte prezenta
    1.6 MPI CRAZY DRIVER

    Comment


    • Eu sunt mort dupa gratare ... mai ales acum cand am masina sigur o sa merg oricand vreau si cand am chef de un mic sau o friptana ... mushteri sa fie (supercar scuze de "sh" dar nu se intelegea altfel ) . Pentru mine si alti studenti e bine ca acum(in sesiune) e cam plictis in oras... ca ne mai punem si noi cu burta pe carte ... asa fortat
      Imi pare rau daca nu vin duminica asta la intalnire dar am examen joi, vineri si luni ... deci am doar sambata si duminica timp pentru cel de luni
      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

      Comment


      • si eu sunt student .. dar totusi ... e prea mare plictiseala ... u vrei sa spui k toata ziua stai si invetzi ? sa fim seriosi .... mai trebuie sa iesi la o plimbare ceva ...un suc ... sa te relaxezi ...

        app cristi vad k ai logan de 85 .. te bagi la una mica ? 402m
        1.6 MPI CRAZY DRIVER

        Comment


        • Originally posted by Hellman View Post
          frate e marti spre miercuri de abea si u faci lista deja .... degeaba imi anunt prezenta de azi si sambata seara sau duminica dimineata intervine ceva .. cine vrea sa vina vine ... nu trebuie sa isi anunte prezenta
          e miercuri deja si plus de alta cand vrei sa fac lista sambata spre duminica?...daca intrai mai des pe forum in ultimu timp vedeai ca sonykel a avut curajul sa faca lista si intr-o zi de luni la numai 24 de ore dupa ce sa incheiat o intalnire

          Comment


          • Stati fratilor , nu va ambalati ca mai este pana atunci. Si asta vara sa organizat si a fost super. Sper ca anul asta sa se raspunda invitatiei intr-un numar mai mare. Pana atunci , cine are placerea si dispozitia necesara ... merge la un cico, ci nu, asta e .
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Hellman m-am gandit ca o sa zica cineva asa ceva ... acolo putin timp de o pauza ... insa si timpul ala este programat pentru intalnire cu prietena ... scuze ca o pun pe ea prima dar oricum nu am de ales ... stiti voi prietena .... iar despre 402 m = doar daca vrei sa ma vezi in toate oglinzile retrovizoare ... am la bord doar 300Km efectuati ... experienta cat sa iau corect viraje si nici nu am voie sa ii dau la "bolid" peste 3500 rot/min in prima 1000 de Km -- acum sa nu rada careva de mine pe faza asta
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                e miercuri deja si plus de alta cand vrei sa fac lista sambata spre duminica?...daca intrai mai des pe forum in ultimu timp vedeai ca sonykel a avut curajul sa faca lista si intr-o zi de luni la numai 24 de ore dupa ce sa incheiat o intalnire

                u tot nu ai inteles ce am vrut sa zic .... si ce mai nou iti trebuie curaj sa faci o lista ?! eu spuneam de faptul ca nu trebuie neaparat sa faci o lista ca sa vina lumea . dar nu are rost sa ma agit ...
                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                Comment


                • pai sunt uni care daca nu vad ca vine careva la intalnire nici ei nu vin asa...si pentru ei fac lista asta nu pentru mine

                  Comment


                  • Mai Cristi , nu trebuie sa te disculpi atata, faptul ca esti ceva mai stangaci in ale condusului, este ceva temporar. Esti incepator , doar ce ai facut scoala, si cu timpul vei capata experienta. Cat de repede se va intampla asta.... depinde de abilitatile tale. Si inca ceva , tot timpul sa pui prietena/sotia pe primul loc, asculta de ce zice un veteran,
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • floryne lasa ne ma nene tu si veterani veteran in ce? in al 2lea razboi mondial?

                      sigpic

                      Comment


                      • Cre'ca o sa ajung si yo...sa vedem ...m-ai este pana duminica....pana atunci munca,munca si ,iar munca...)bastosss!!!
                        Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by cristi View Post
                          Hellman m-am gandit ca o sa zica cineva asa ceva ... acolo putin timp de o pauza ... insa si timpul ala este programat pentru intalnire cu prietena ... scuze ca o pun pe ea prima dar oricum nu am de ales ... stiti voi prietena .... iar despre 402 m = doar daca vrei sa ma vezi in toate oglinzile retrovizoare ... am la bord doar 300Km efectuati ... experienta cat sa iau corect viraje si nici nu am voie sa ii dau la "bolid" peste 3500 rot/min in prima 1000 de Km -- acum sa nu rada careva de mine pe faza asta
                          daca vrei sa iti inveti masina sa fie mai naravasa invat-o de pe acum, ca daca o tii babaeste, asa o sa-ti mearga...asta doar in cazul in care te pasioneaza cursele si ai vrea sa te bagi candva la o liniuta. peace
                          :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                          proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                          Comment


                          • iar o sa fim putini si duminica asta

                            Comment


                            • o sa vin si io !;)sa va vizitez..
                              http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                              id mess liviu_stilist

                              Comment


                              • Originally posted by ct-87-vfm View Post
                                daca vrei sa iti inveti masina sa fie mai naravasa invat-o de pe acum, ca daca o tii babaeste, asa o sa-ti mearga...asta doar in cazul in care te pasioneaza cursele si ai vrea sa te bagi candva la o liniuta. peace
                                Off-topic:
                                Daca te uiti in cartea tehnica a masinii o sa gasesti indicatiile pe care ti le da fabricantul pentru rodaj
                                - sa nu depasesti 3000 rot.
                                - sa nu depasesti 110 in a 5-a
                                - ca sa ajunga motorul la puterea maxima ii trebuie cam 2500-3000 km

                                Motorul este nou si chiar daca a fost rodat pe banc, nu este inca rodat in sarcina.

                                Daca vrei sa inveti masina mai "naravasa" si o faci cand inca este in rodaj, crezi ca mai tarziu o sa fie in conditii mai bune decat daca ai astepta vreo 2luni la inceput ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google