Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • succes lu APV !!! sai bati pe toti )
    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

    Comment


    • apvule lasa forumu treci la munca... si poate asa inainte sa pleci la expozitie treci si pe la noi la o intalnire sa ne arati ce ai mai facut

      sigpic

      Comment


      • Acu ma duc sa ma apuc de bara fata dar il asteptam pe supercar ca TREBUIA sa vin apana acu sa ii pun farurile.. O sa trec si pe la voi dupa ce vin epermisu. Daca imi accepta cererea de reducere pe 12 am permis si o sa mai vin la intalniri. Ma rog sa o accepte ca aproape nici nu mai stiu sa conduc de 4 luni de cand stau

        Comment


        • Succes la concurs..poate ajungem si noi la expozitie..dar ca simplii admiratori..))
          Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

          Comment


          • Poate se face o intalnire nationala acolo in parcare ce zic moderatorii?

            Comment


            • Originally posted by ct-07-apv View Post
              Poate se face o intalnire nationala acolo in parcare ce zic moderatorii?
              sa imi faci si mie alea ) pana de 4td
              http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
              id mess liviu_stilist

              Comment


              • Da ma da vino pe luni dupa 12

                Comment


                • Eu cred ca nu mai vin maine deloc, cu toate ca initial am spus ca o sa vin macar jumatate de ora. Dar nu stiu...sa vad...poate totusi o sa vin, mai e pana maine dupa-amiaza. Oricum sunt sanse de 80% sa nu vin. :|
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • hai mai te rugam noi .... incearca.. defapt eu vorbesc de tine dar nici eu nucred ca ajung ) .. depinde de ZBF... ca el e la pat si nu cred ca vine ca nu sa miscat oentru 2 km sa vina la mine sa vada capota dar sa mai vina la aqua... oricum eu sa sa incerci sa vii costine.. si eu o sa incerc
                    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                    Comment


                    • eu vreau sa vin dar vreau si taicamiu sa vina ca cica se plictiseste acasa , deci nu mai vin...

                      sigpic

                      Comment


                      • Deci azi sunt prezent la intalnire .Ne vedem la ora 16.Numai bine baieti
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • eu ce ma fac ma , cum scap de taicamiu asta????

                          sigpic

                          Comment


                          • Spunei ca te duci pana la masina sa-ti iei ceva din ea si pleaca. :P
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • e keke

                              sigpic

                              Comment


                              • nici costin nu vine nici sony nici zbf nici io.. ce intalnire o fi asta... .. deci cum ziceam eu nu ajung azi.. ca nu vine zbf dupa cum am zis mai sus ... srry
                                My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google