Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tuzla... exact langa eforie sud... e un camp aici asfaltat poti sa il transformi in circuit... nu trece nimeni peaici
    aici imi rupeam eu dacia aia veche

    Comment


    • 20...cam putini...tinand cont la cate loganuri sunt...

      le zicem la cei in varsta ca le dam o jumate de tarie si poate vin..:-j))
      Last edited by SUPERCAR; 7 February 2008, 01:23.
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Originally posted by Emr3
        le zicem la cei in varsta ca le dam o jumate de tarie si poate vin..:-j))
        probabil ca o sa vina ...dar fara logan ... daca le dam tarie ... e o idee ... dar nu ce`a mai buna ... sa ne gandim la altceva

        Comment


        • vineri la 12 zici ? ... astia care nu au emblema la club ) iar vb gura fara sonykel...

          Comment


          • Se mai face lista pentru Duminica? Eu vin.
            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

            Comment


            • Urmatoarea Intalnire

              10-Februarie-2008 ora 16:00 Aqua Magic
              :

              Lista cu prezenta nu se mai face...vine cine poate!
              Asteptam pe oricine, veniti ca nu muscam...
              Dupa orele 17 ne vom aduna La Scoica Land(Langa Hanul Piratilor inspre Navodari)

              Comment


              • Si eu vin. O sa iau la mine suporti de numere pentru cine e interesat sa cumpere. Mai am si un set de paravanturi albe fata si mai am si 4 seturi de ploape negre. O sa le am pe toate la mine.
                In tara momentan.

                Comment


                • daca nu o sa fiu la peste o sa vin si yo..))
                  Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                  Comment


                  • Avand in vedere stresul la care am fost supus saptamana asta la sevici, am de gand sa ma plimb cu masina toata Duminica. Iar asta se va intampla dupa ce scap de la cursuri. Drept dovada cu scuzele de rigoare , este posibil sa lipsesc si de data asta de la intalnire.
                    Daca cineva este interesat sa mi se alature, si are chef de ars gazul.... cu atat mai bine. Intentionez sa fac un tur de litoral, de la C-ta spre sud.Poate chiar sar si gardul , pana la Kaliacra. Dar nu stiu sigur, ma mai gandesc.
                    Cu stima, FLO,
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • Drum bun FLO ... si destresare placuta
                      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                      Comment


                      • SUPERCAR mai bine se va face o lista.Asa nici nu o sa stim cine vine cine nu.Ar fi naspa sa se trezeasca un coleg de-al nostru singur pe acolo.Numai bine la toata lumea
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • cristinacht u chiar crezi ca o sa se trezeasca cineva singur acolo ?! sa fim seriosi ... lumea care vine vine si fara lista
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • Originally posted by Christnacht View Post
                            SUPERCAR mai bine se va face o lista.Asa nici nu o sa stim cine vine cine nu.Ar fi naspa sa se trezeasca un coleg de-al nostru singur pe acolo.Numai bine la toata lumea
                            ce rost are sa stau sa adaug pe lista toata ziua cu cine vine sau nu,e mai bine asa,am afisat data cand se face intalnirea,ora,locatia, e de ajuns.
                            Si stai linistit ca nu o sa fii singur,eu sonykel,costin si alti membri fideli ai clubului care se stiu ei vin acolo.

                            Comment


                            • silviu eu am bunici in eforie sud... si stiu traseu de pe camp de care zici am niste amintiri foarte placute... florin interesanta ideea ta... ma cam bate gandu... ce daca mai chiulesc hai ca vedem cu baietii si poate vin mai multi , mai e cineva pe aici care are chef de plimbari?

                              sigpic

                              Comment


                              • si eu ma bag la un tur de litoral

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google