Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum cosmin u sa lipsesti de la adunare ... ce ne pas posible ... )))
    1.6 MPI CRAZY DRIVER

    Comment


    • Originally posted by Hellman View Post
      cum cosmin u sa lipsesti de la adunare ... ce ne pas posible ... )))
      ba tu taci ma ca nu te mai vede lumea cu lunile . .doar cand prinzi masina de la tactu .. taci taci taci .. tuneazati dormitor sau strage bani de nunta :P
      http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
      id mess liviu_stilist

      Comment


      • interesanta ideea cu plimbarica si salut initiativa.adevarul este ca deja devenisera monotone intalnirile noastre si probabil ca din aceasta cauza aveam si asa o prezenta redusa:P stabiliti ruta si ne vedem duminica la punctul de plecare

        Comment


        • hmm interesant ce ziceti voi dar tre sa stabilim un traseu si va vad voinici da vremea nu o ia nimeni in calcul???

          sigpic

          Comment


          • aici ai cam nimerit-o sonik..dupa cum arata vremea de afara,eu unul nici pisoii nu i-as lasa afara) dar poate pana duminica se indreapta vremea.hope soo

            Comment


            • Originally posted by ct11lyv View Post
              ba tu taci ma ca nu te mai vede lumea cu lunile . .doar cand prinzi masina de la tactu .. taci taci taci .. tuneazati dormitor sau strage bani de nunta :P
              u sa taci mah ... daca nu ma vezi u asta nu inseamna ca nu ies ...
              1.6 MPI CRAZY DRIVER

              Comment


              • Urmatoarea Intalnire

                10-Februarie-2008 ora 16:00 Aqua Magic
                :


                Asteptam pe oricine, veniti ca nu muscam...

                Dupa orele 17 ne vom aduna La Scoica Land(Langa Hanul Piratilor inspre Navodari)

                Comment


                • bai supercare a fost idea mea cu scrisu ala schimbo si tu daon muma masii de treaba

                  sigpic

                  Comment


                  • la scoica land sa mancati pofticiosilor ... .
                    http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                    id mess liviu_stilist

                    Comment


                    • Lasati scoica si bagati o tura de orash ceva...ma bag si yo la plimbare...

                      si ce treaba are vremea???ca doar mergeti cu masina..nu pe jos...asa ca nu o m-ai dati de gard....si haideti la plimbare...
                      Last edited by SUPERCAR; 9 February 2008, 11:47.
                      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                      Comment


                      • Care imi aduce si mie un set de stikere? Parca se pune si ceva mic in spate nu? Cat si cui trebuie sa ii dau ca sa faca rost? Poate rezolvam Duminica asta. Am si lichid de spalat geamuri si carpa
                        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                        Comment


                        • deci am vorbit pe mess cu floryn... vreau sa vad o lista cu cine vrea duminica la plimbarica...
                          vrem sa vizitam statiunile pana in mangalia
                          vreau sa vad lista cu cine vine sigur
                          si cine ar vrea sa vina dar ca pasager (din diverse motive lipsa de carburant masina sa zica)
                          in principiu plecam duminica pe la 15 de la aqua...

                          sigpic

                          Comment


                          • Eu zic ca daca plecam la 15 o sa ne prinda noaptea mai bine 14 sa mergem mai relaxati (poate facem si un fotbal pe o plaja sau...)
                            sigpic

                            Comment


                            • online ti-ai luat shuba si vrei sa te mandresti cu ea? sau ce? esti nebun cu fotbalu

                              sigpic

                              Comment


                              • Lista cu cei care vor sa faca turul litoralului duminica 10 Februarie 2008

                                FLORYN
                                SoNyKeL
                                supercar
                                Emr3
                                online24hh
                                alexzbf

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google