Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai e bine daca mai e cineva care vrea sa vina dar nu are masina vrea sa vina ca pasager sa zica fara rusine ca si supercar si costin si eu vrem cate un pasager ca sa impartim carburantu...

    sigpic

    Comment


    • SoNyKeL dupa parerea mea toata lumea mai vrea pasageri in masina pentru economie ... slabe sanse ca un sofer sa se incurce la drumul asta ca pasager dar sper sa nu iti descurajez clientii
      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

      Comment


      • cristi da corect nici eu nu vreau sa ma indur sa ma duc cu costin sau supercar ca as vrea sami scot golanasul la plimbare dar puteti sa veniti cu prieteni prietene eu stiu... eu oricum am gasit un plicitisit in casa si baiatu a zis ca pune la benzina... si si daca nu gaseam tot veneam dar poate doar ca pasager oricum afara acum e frumos maine poate e si mai frumos

        sigpic

        Comment


        • acum afara ninge linistit si mori incet de frig
          1.6 MPI CRAZY DRIVER

          Comment


          • sa va hotarati cu ora..sa stie si lumea...))
            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

            Comment


            • maine la 15 plecam de la aqua deci la 15 e plecarea la 14:30 sa fiti acolo sa ne alegem sefu de coloana pe care nimeni nu-l va depasi decat sa filmeze sau ptr o perioada scurta de timp... sa speram ca va fi vremea buna...

              eu nu stiu daca ajung la timp ptr ca plec inspre basarabi dar sper sa va prind din urma pe drum...

              sigpic

              Comment


              • sony... daca e sa vizitam litoralul eu nu mai vin cu masina mea.... nu are nici un rost sa il mai iau pe taicamiu cu mine... pot merge cu unu dintre voi in masina?? facem 50/50 benzina sau motorina... Costin.. ma primesti? sau vreunu dintre voi>?P

                Comment


                • silviu pai poti sa iesi la sosea si te luam din tuzla... daca nu se ofera nimeni sa te ia o sa te iau eu... dar eu nu stiu nimic sigur ptr ca am treburi pe la cobadin-basarabi maine si nu stiu cum scap

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by SoNyKeL View Post
                    silviu pai poti sa iesi la sosea si te luam din tuzla... daca nu se ofera nimeni sa te ia o sa te iau eu... dar eu nu stiu nimic sigur ptr ca am treburi pe la cobadin-basarabi maine si nu stiu cum scap
                    da sony pai la asta ma gandeam si eu... stai sa vedem poate isi face mila de mine cineva care stie sigur

                    Comment


                    • Daca e sa nu vin cu familia te iau eu fara probleme !
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • las mai silviu cati gasim loc urmareste forumu
                        vezi cine se baga primu dai pm
                        vorbeste cu omu schimbati telefoane etc.. si daca nu vin sa va distrati si ptr mine si sa faceti poze dar poate va ajung pe drum

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by silviu_cos View Post
                          sony... daca e sa vizitam litoralul eu nu mai vin cu masina mea.... nu are nici un rost sa il mai iau pe taicamiu cu mine... pot merge cu unu dintre voi in masina?? facem 50/50 benzina sau motorina... Costin.. ma primesti? sau vreunu dintre voi>?P
                          Da, te iau eu daca e! ;)
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • gata silviu dai un pm lu costin iai numaru de telefon

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by CosTin87SIE View Post
                              Da, te iau eu daca e! ;)

                              imi dai un ID de mess sa vorbim...?

                              Comment


                              • costin_ct e id-ul meu
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google