Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost frumos...a trebuit sa plec ptr ca pasagerul meu se plictisise...)(si yo putin)...)si tot zicea "friptura lu' mama",probabil ii era foame...si nu a m-ai rezistat...la mai multe plimbari deastea,da cu ceva locuri si de vizitat...era pustiu...frumos frumos....
    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

    Comment


    • salutare lume si bine v-am gasit.....numai noutati am citit pe forum,membri noi , e bine ca merge treaba,plimbari, poze alea alea .....e bine ....va salut cu respect si astept sa fac prezentza duminica.....
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • bine ai revenit Robert ... ... apropo inscrie-te la pool ca mai e nevoie de 2 sa reinceapa
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • Sonykel vad ca ai facut teste offroad cu MCVul
          Mijto filmuletele Costin. Ma oftic...

          Comment


          • Salut baieti ! In primul rand imi cer scuze ca am intarziat atat de mult, si v-am facut sa ma asteptati, si in al doilea rand imi cer scuze ca am plecat mult prea devreme. A survenit o mica problema si a trebuit sa renunt la plimbare.
            Pozele sunt super misto, si imi pare bine ca am fost cateva masini , chiar daca vremea a fost nasoala. Cand veneam spre C-ta, pe pod la Agigea m-am intalnit cu SNK-ul, normal ca l-am flash-uit dar ........ fara folos. Adevarul ca intre Eforie Sud si Ef. Nord , era belea cu vantul. Aveam cca 140 Km/h si cand a inceput dansul pe sosea, am avut impresia ca face ca la acvaplanare. Super senzatia la viteza aia,
            Sper sa se mai repete schema de Duminica , si sa fim cati mai multi.
            Cu stima, FLO.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Originally posted by FLORYN View Post
              Salut baieti ! In primul rand imi cer scuze ca am intarziat atat de mult, si v-am facut sa ma asteptati, si in al doilea rand imi cer scuze ca am plecat mult prea devreme. A survenit o mica problema si a trebuit sa renunt la plimbare.
              Pozele sunt super misto, si imi pare bine ca am fost cateva masini , chiar daca vremea a fost nasoala. Cand veneam spre C-ta, pe pod la Agigea m-am intalnit cu SNK-ul, normal ca l-am flash-uit dar ........ fara folos. Adevarul ca intre Eforie Sud si Ef. Nord , era belea cu vantul. Aveam cca 140 Km/h si cand a inceput dansul pe sosea, am avut impresia ca face ca la acvaplanare. Super senzatia la viteza aia,
              Sper sa se mai repete schema de Duminica , si sa fim cati mai multi.
              Cu stima, FLO.
              a meritat asteptarea ... a fost 1 joc care pe care ... vremea si logan club ... se pare ca n`am cedat nici unu ( ar trebui sa ne numim logan club & friends )

              Comment


              • Si doua filmulete de la intalnirea din 10 Februarie 2008



                Comment


                • floryn scuzama dar eram super obosit si supe nervos eram cu treburi ma duceam la eforie... da am testat mcvul offroad si a fost super daca nu eram cu familia ma distram mai tare dar sa vina caldura si o sa ma mai duc prin zona sal mai testez oleaca

                  sigpic

                  Comment


                  • Poate se m-ai incalzeste si vremea...

                    vreau si yo stickere..de fapt doar cel ptr luneta..cine are sa imi aduca si mie duminica la intalnire pls,,,

                    cam pustiu pe aici...
                    Last edited by SUPERCAR; 14 February 2008, 15:39.
                    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                    Comment


                    • nu stiu cine exact se ocupa cu stickerele...
                      baieti ... sambata este caravana realitatea cu taxa auto cu petitia aceea probabil ati auzit ceva... ar fi interesat careva sa mearga ?

                      Comment


                      • stickere are supercar ....alias cosmin si de pus le pun eu....bineinteletes la cine vrea....
                        JUST ME.....30-rdd......

                        Comment


                        • se apropie week`u ... cu pasi mici dar repezi ... planuri ceva ?!

                          Comment


                          • Daca o sa am timp sper sa ajung si eu cu masinuta lasata cu cu noile jante

                            Comment


                            • duminica asta se pare ca nu ploua .. nu ninge .. doar soare cu nori ... temp -5-9 grade .. ( nu ne`a speriat ce`a fost duminica trecuta .. ) .. se putea si mai bine .. dar dp 20 feb. incepe incalzirea ..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google