Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Emr3 View Post
    Poate se m-ai incalzeste si vremea...

    vreau si yo stickere..de fapt doar cel ptr luneta..cine are sa imi aduca si mie duminica la intalnire pls,,,

    cam pustiu pe aici...
    stickere am eu,til dau duminica

    Comment


    • Originally posted by MeHy View Post
      duminica asta se pare ca nu ploua .. nu ninge .. doar soare cu nori ... temp -5-9 grade .. ( nu ne`a speriat ce`a fost duminica trecuta .. ) .. se putea si mai bine .. dar dp 20 feb. incepe incalzirea ..
      -5 -9 grade ? ... inseamna ca eu imi pun stikerele la vara :|
      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

      Comment


      • Originally posted by cristi View Post
        -5 -9 grade ? ... inseamna ca eu imi pun stikerele la vara :|
        rezolvam duminica doar daca nu ploua nu le pun.....sa vi cu solutie de geamuri si carpe de bumbac.....
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • Urmatoarea Intalnire

          17-Februarie-2008 ora 16:00 Aqua Magic
          :

          Comment


          • Originally posted by SUPERCAR View Post
            Urmatoarea Intalnire

            17-Februarie-2008 ora 16:00 Aqua Magic
            :
            30-RDD.......prezent.....gata ajunge cu distractia fara mine....
            JUST ME.....30-rdd......

            Comment


            • gata cantonamentul
              bine ai revenit

              Comment


              • Salutare !!!
                Azi am dat in trafic de COX cel care se vb ca ar fi avut accident acum 2 sapt. Masina era facuta si arata chiar bine.
                Tot azi am vazut un accident la carrefour intre (logan.206.papuc.mondeo....vreo 7 masini) Loganul era saracul praf, 206 usor spate si fata. Logan cred ca are -3 stele in loc de 3. Este nesimtire ce tabla are pe el
                sigpic

                Comment


                • online nene... fara suparare... dar o masina sigura nu se vede tuba tabla... din contra cu cat se sifoneaza mai mult tabla e mai bine important e sa ramana inerioru intact adica sa nu se strambe stalpii sati prinzi picioarele sub bord etc

                  sigpic

                  Comment


                  • daca la 50 se sifoneaza asa tare la 120 oara unde se duce motorul...:|
                    sigpic

                    Comment


                    • aseara in agigea .. accident.... damn ... un honda ... facut jumari ... a intrat intr`1 stalp ... ...soferul un tanar ... se pare ca nu are mai mult de 24 de ani ... se zbate intre viata si moarte ... daca trecem duminica pe acolo .. o sa vedeti ... inainte de curba aia spre stanga la iesire din agigea ( masina era si in seara asta inca acolo )... era noapte .. sosea uda ... curba... si incerc sa`mi dau seama ce viteza avea.. n`a ramas mai nimik din masina ...

                      Comment


                      • 170 masina e rupta in 2 in rest cam atat haionu e mutat...

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by online24hh View Post
                          daca la 50 se sifoneaza asa tare la 120 oara unde se duce motorul...:|
                          pe camp... asta e si scopu ca masina si componentele ei sa absorba socurile ca altfel toate socurile leai primi tu si teai face pireu... stiu da ca suna ciudat... dar imagineazati ca ai o cutie de metal si un ou inaintru... dai cu pumnu in cutie si jbanc spargii ou... invelesti cutia pe exterior cu burte si dai cu pumnu ou ramane intreg ca socu nu mai ajunge in interior... daca nu ma crezi candestete la masinile cu aripi de plastic...

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL View Post
                            170 masina e rupta in 2 in rest cam atat haionu e mutat...
                            170 ? in localitate ? .... noaptea ? pe sosea uda ? si in curba? cat de dementzial sa fii ....?!

                            Comment


                            • nu era dement era ``alcolizat`` (si asta e idiotenie sa te urci beat la volan)din cate stiu pe langa facutra la picior(se zvonea ca aia e singura buba) stiu din surse sigure ca are fracturi craniene
                              si soseua nu era umeda... numi aduc aminte sa fi fost umeda fac desi constanta -eforie de dimineata pana seara uneori cu escala in techerghiol

                              sigpic

                              Comment


                              • online... siguranta unei masini nu se stabileste dupa cat se sifoneaza tabla... ea poate sa se faca tandari.. aita timp cat nu se rup stalpii ,nu intra motorul peste tine in habitaclu ... eu dintre o masina la care se sifoneaza tabla rau si interiorul ramane "intact" si una la care tabla ramane nu prea sifonata dar din inertie motorul intra peste tine... eu as alege'o pe prima)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google