Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SUPERCAR View Post
    gata cantonamentul
    bine ai revenit
    am scapat de kinul cantonamentului si ma bucur ca am ajuns acasa.........a fost greu dar util....in fine sa revenim la topic ...baietii eu zic sa lasati accidentele ca nu sunt bune si sa vbim de lucruri mai vesele...
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • OK, ok, am inteles ca vreti masini bune, dar am si eu o intrebare : Duminica ce facem? Ne intalnim, nu ne intalnim, vine cineva?
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Originally posted by FLORYN View Post
        OK, ok, am inteles ca vreti masini bune, dar am si eu o intrebare : Duminica ce facem? Ne intalnim, nu ne intalnim, vine cineva?
        hmm... sa facem o lista ceva? .. merem pe undeva ?! ... daca da pe unde ... ce idei aveti .. sau ne vin pe loc ?

        Comment


        • Eu vin Duminica , ne vedem acolo.
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • Off iar o reluam cu listele,credeam ca veniti indiferent ca vine unul sau doi,ca orice ar fi intotdeauna vin cel putin doua persoane minim.

            Comment


            • 30-RDD....prezent indiferent de vreme.....doar daca e zapada mare si nu se poate iesi ....
              JUST ME.....30-rdd......

              Comment


              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                Off iar o reluam cu listele,credeam ca veniti indiferent ca vine unul sau doi,ca orice ar fi intotdeauna vin cel putin doua persoane minim.
                atunci fara lista ... ne vedem acolo )

                Comment


                • eu,sonykel,costin87sie,30rdd o sa fim prezenti tot timpul(daca timpul ne va permite)
                  Last edited by SUPERCAR; 16 February 2008, 00:30.

                  Comment


                  • a zis cristi xp sa ne alegem un organizator si duminica discutam asta...

                    sigpic

                    Comment


                    • si yo prezent....cre'ca..))
                      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                      Comment


                      • Pentru cei ce nu stiu inca unde se desfasoara intalnirea :P :
                        Wikimapia is an online editable map - you can describe any place on Earth. Or just surf the map discovering tonns of already marked places.

                        Pentru cei ce au in dotare GPS puneti-l sa va duca in fiecare duminica la ora 16 la urmatoarele coordonate: 44°13'20"N 28°37'50"E
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Ce smecher esti mai Costine ... te dai mare ca ti-ai luat GPS cumva ?
                          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                          Comment


                          • off nu o sa vin duminica ... trebuie sa plec de dimineata la galati
                            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                            Comment


                            • o sa vin si eu maine pt prima data la o intalnire
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • pana la urma vin ... maine plec la galati ... supercar vreau sa aduci manometrul ala sa imi verific presiunea la roti , si fratilor sa imi ziceti ce anvelope am (de iarna , vara , etc.) si care ai pompa de umflat rotile care se pune la bricheta poate aduce pentru mine . mersi mult , trebuie sa ma pregatesc pentru drumul de maine.
                                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google