Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sincer imi pare rau ca nu am putut sa vin duminica trecuta... prima mea lipsa de la intalnire .. poate azi ajung dak vine zbf`u ... poate mergem si azi pe undeva mai altfel decat scoica.. sau .. cum credetzi... eu oricum nu am majina
    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

    Comment


    • da acum afara e super marfa eu cred ca spal masina... asa ca cine sio mai spala sa-mi zica si poate le spalam impreuna... eu cred co spal la petrom v... cristi roti ai de vara sigur

      sigpic

      Comment


      • imi anuntz sigur prezentza.. la 4 sunt acolo !!
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • bai sufla vantuuu luativa cojoacele pe voi si trebuie sa ne hotaram repede incotro merem...

          sigpic

          Comment


          • inca o intalnire eu zic ca trebuie sa facem ceva neaparat sa gasim ceva de facut la intalnirile astea...sa mergem pe undeva sa ne plimbam,la un biliard,ping pong...etc.....la ceva.nu de alta dar devin plictisitoare...parerea mea...cine e de acord cu mine?

            Comment


            • nu stiu cum e de obicei, mie mi-a placut azi; dar si mie mi-ar place sa mergem pe undeva, sa facem ceva (desi numai la vacante o s fiu cu voi)
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • deci duminica viitoare nu mai vi nu
                ?

                sigpic

                Comment


                • din pacate luni incep facultatea; vacanta am doar o saptamana. poate plec luni, dar nu promit (asta ca sa mai vin la o intalnire ca mi-a placut)
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • Originally posted by SUPERCAR View Post
                    inca o intalnire eu zic ca trebuie sa facem ceva neaparat sa gasim ceva de facut la intalnirile astea...sa mergem pe undeva sa ne plimbam,la un biliard,ping pong...etc.....la ceva.nu de alta dar devin plictisitoare...parerea mea...cine e de acord cu mine?
                    De acord cu supercar ... un biliard ar merge superb ... in satul de vacanta la intrare este casa feleac cu biliard si ping pong ... duminica viitoare daca va hotarati mergem acolo sau la alta locatie cu acelasi specific.
                    @SUPERCAR mersi de manometru
                    @SoNyKeL mersi de info cu anvelopele
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • imi cer scuze ca nu am aparut ... am intarziat vreo 1h 30min la spalatorie ... fara voia mea... aglomeratie .. am ajuns tarziu .. din cate am inteles .. erati la scoica land ... am crezut ca merem undeva.. eram pregatit cu camera etc... dar.. s-a nimerit asa ...

                      Comment


                      • chiar ma miram cum de nu ai aparut ca ziceai ca vii dar las ca ne vedem saptamana viitoare

                        Comment


                        • ar trebui vreo 2-3 fete in club (dragute) sa vezi ce vin baietii la fiecare intalnire

                          Comment


                          • da sa stii,atunci o sa avem si prezenta tot timpul din partea lor si sunt sigur ca nu vor mai aparea atatea probleme iminente(scuze)

                            Comment


                            • da, baietii fara "asupritoare" ...ca am mai vazut termenul asta pe forum
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • asupritoare cum suna cristi FTH ceti mai face mai asupritoarea? se descurca cu golanu ai facut economii ptr un nou ambreiaj???
                                supercar hai cu pozeleeee

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google