Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DyZ View Post
    lasa ca se incalzeste afara ... o sa fie alta viata
    si daca se incalzeste o sa ai benzina sau ce???

    sigpic

    Comment


    • daca se incalzeste consuma masina mai putin mah...:P
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • ce rautaciosi sunteti....lasati omu in pace.........
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • Poate o sa vin si eu Duminica asta la intalnire,nu promit nimic .Numai bine la toata lumea
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • daca stateam si eu la deflinariu veneam mai lejer... oricum eu stau destul de departe in periferie si pana ajung

            Comment


            • Originally posted by Christnacht View Post
              Poate o sa vin si eu Duminica asta la intalnire,nu promit nimic .Numai bine la toata lumea
              te asteptam sa iti vedem bara de mcv poate nu vii

              Comment


              • Baieti , daca cumva , cine stie cum , voi fi acasa Duminica... bineanteles ca vin si eu la intalnire , daca nu.... asta e, ne vedem la vara si vom comunica prin e-mail, ok? Va zic dupa acum ca voi scrie doar celui care-mi scrie si el, asa-i si normal nu? Adresa o veti afla de la Sonykel, probabil, ma mai gandesc eu cu cine voi lua legatura prima oara.
                Sa aveti grija de voi si de masinile voastre, si sa auzim numai de bine .
                Cu stima, FLO.
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • floryne ai zis ca mai iesim si noi la un suc o samanta o barfa pana pleci...

                  sigpic

                  Comment


                  • poate apuc si yo pana duminica sa imi pun blitzurile in proiectoare..
                    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                    Comment


                    • salut la baietzii i`m back in ghilimele . imi pare rau ca nu am mai intrat pe forum ... dar am zis ca daca intru lumea o sa ma intrebe fel de fel de chestii referitoare la accident .. ce vreau sa va rog ... eu o sa frecventez forumul iara pentru moment dar nu vreau intrebari referitoare la accident pentru ca pur si simplu ma doare ... cand imi vad masina distrusa ... am tzinut la ea prea mult ... si poate ca unii zic ca am fost opsedat de ea dar nu ma intereseaza .... pe scurt ... prima masina a mea nu va mai fi logan o sa frecventez si intalnirile cu ea ... pana cand imi strang eu banul meu sa imi iau eu propriul logan ( sa numai depind de mama ) . Ca idee sa stiti sa nu ramaneti curiosi ... am iesit nevinovat la politie o sa urmeze judecata cu subsemnatul pentru ca este incapatanat si nu vrea sa`mi plateasca masina . Oricum daca e ceva ... ma primiti cu alta masina la intalniri daca e .... ca nu vreau acum sa iasa certuri din vina mea sa stiu are rost sa vin sau nu ? Oricum chiar daca raspunsul va fi nu prieteni imi ramaneti .. mi-ati fost la greu alaturi ... si daca aveti nevoie de ceva apelati oricand ca va ajut cum pot .
                      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                      Comment


                      • bai belea din partea mea poti sa vi si cu rolele... dar sa vi ma... si apropo ca ziceai ca tiam fost alaturi la greu si ca daca e ceva ne ajuti... printeazami si mie vreo 21980RON sami achit si eu ratele la masina

                        sigpic

                        Comment


                        • Beleaua te asteptam pe la intalniri

                          Comment


                          • pai am sa vin ... nu e problema ... oricum orice ar fi orice masina mi-as lua ... nu renunt la loganclub ... si nu pentru ca e club pentru ca mi-am facut niste prieteni adevarati care stie sa sara in ajutor cand trebuie . va multumesc .
                            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                            Comment


                            • Bine ai revenit Alex .Pai pt ce mama naibii suntem un club doar asa numai la bine ? .Ai grija de tine si nu te descuraja !Sa auzim numai de bine.
                              p.s: Duminica acum nu o sa pot veni deoarece e ziua lui tata, uitasem ca e ziua lui rusine sa-mi fie .
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Urmatoarea Intalnire

                                24-Februarie-2008 ora 16:00 Aqua Magic
                                :

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google