Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai am vazut ca v-ati cam certat putin, tu cu cativa membrii


    Da ne-am certat...
    va rog mutati discutiile de orice alta natura la discutii generale adica aici!!! ca nu se pot muta si se alege prafu asta de tot topicu...
    va rog frumos nu ma faceti sa profit de functia de moderator... ca daca incep si sterg ultima pagina de aici(daca e sa fac curat sterg 3pagini) va suparati
    Last edited by SoNyKeL; 14 March 2008, 11:18. Reason: OFF-TOPIC
    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

    Comment


    • Scuza-ma dar se pare ca nu merge cu vorba buna...
      Last edited by SoNyKeL; 14 March 2008, 11:17. Reason: OFF-TOPIC
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Ma baieti... Voi nu ati vazut ce am zis mai sus... ultimele mesaje le-am sters... inca un post care nu are legatura cu intalnirile din constanta de duminica... si va ard cate un warn... va rog frumos...
        aveti topicuri speciale , sticky ptr discutii generale , ptr 4 tuning tot ce vreti...
        Last edited by SoNyKeL; 14 March 2008, 22:15.
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • Yo la 12 deabea plec de aici...
          ))
          Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

          Comment


          • Deci sa inteleg ca duminica la intalnire nu vine nimeni?
            Inca un mesaj off topic si va ``pedepsesc`` exista topic ptr 4 tuning aici

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by cristi View Post
              Ma baieti... Voi nu ati vazut ce am zis mai sus... ultimele mesaje le-am sters... inca un post care nu are legatura cu intalnirile din constanta de duminica... si va ard cate un warn... va rog frumos...
              aveti topicuri speciale , sticky ptr discutii generale , ptr 4 tuning tot ce vreti...
              Ce ai patit frate ... unde sa postez pentru o intalnire in constanta decat la intalnire constanta ... revino-ti.
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment




              • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                ceva de azi de la aqua... pacat ca doar atat am prins ...

                @hellman ... ai parcat in spatele meu ...

                @costinSIE ... imi pare bine ca am stat la o vorba pe acolo, ne mai vedem cand vi din voiaj ... cart usor .
                Last edited by cristi; 15 March 2008, 00:30.
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • Eu sunt in madrid deocamdata ..... 2 intalniri le pierd
                  Vreau sa va anunt ca ct-24-vid are un nou sofer, Fratiumiu de 18 ani ....deci cand vedeti masina prin oras va rog nu-l speriati ) Daca se pricepea sa scoata macar presul de la sofer sal scuture il trimeteam la INTALNIRE daaaaa...
                  sigpic

                  Comment


                  • Online am vazut-o si pe mama ta la volan... care veniti mai duminica la intalnire?

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by cristi View Post


                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                      ceva de azi de la aqua... pacat ca doar atat am prins ...

                      @hellman ... ai parcat in spatele meu ...

                      @costinSIE ... imi pare bine ca am stat la o vorba pe acolo, ne mai vedem cand vi din voiaj ... cart usor .
                      Cristi mersi pentru urari dar deocamdata mai stau inca 1-2 saptamani acasa asa ca mai vorbim pana atunci. Normal ar fi sa am plecarea sa sfarsitul saptamanii viitoare dar e posibil sa mai dureze putin.
                      Nu mai vine nimeni duminica la Aqua?
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • Da, mama este sefa masini! E super incantata de Logan.
                        Si asta nu este tot se anunta si al 4 si al 5 sofer (sormea care vine in tara si prietena mea care o sa dea de carnet incurand)
                        Last edited by online24hh; 15 March 2008, 12:54.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by online24hh View Post
                          Da, mama este sefa masini! E super incantata de Logan.
                          Si asta nu este tot se anunta si al 4 si al 5 sofer (sormea care vine in tara si prietena mea care o sa dea de carnet incurand)
                          one big happy family

                          Comment


                          • Originally posted by CosTin87SIE View Post
                            Cristi mersi pentru urari dar deocamdata mai stau inca 1-2 saptamani acasa asa ca mai vorbim pana atunci. Normal ar fi sa am plecarea sa sfarsitul saptamanii viitoare dar e posibil sa mai dureze putin.
                            Nu mai vine nimeni duminica la Aqua?
                            @CosTin87SIE : imi pare rau de voiaj

                            @intalnirea de duminica : daca e frumos si la noapte nu ploua vreau sa merg la basarabi pentru un gratar cu cativa prieteni, daca ploua o sa vin si eu la intalnire .

                            @sonykel: daca vrei sa organizezi un gratar spontan in loc de intalnire( in caz de vreme frumoasa) putem sa facem toti impreuna, fiecare aduce ce mananca, eu o sa aduc o halca de porc . toata lumea invitata ( muzica pe toate gusturile).
                            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                            Comment


                            • Sincer cristi ideea ta cu grataru e super dar nu maine ptr ca nu prea e lume multi sunt plecati pe la bucale etc , eu la 2 o sa ma duc si la DC la intalnire... ca vad ca ne imprietenim si e bine sa fim o mare familie ca tot aceasi masina conducem

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                Sincer cristi ideea ta cu grataru e super dar nu maine ptr ca nu prea e lume multi sunt plecati pe la bucale etc , eu la 2 o sa ma duc si la DC la intalnire... ca vad ca ne imprietenim si e bine sa fim o mare familie ca tot aceasi masina conducem
                                Weekendul viitor poate ma bag si eu la ceva frigarui .....
                                Weekendul asta merg la Vitan, 4 tuning si poate si pe la intalnirea din buc.
                                @sonikel nu o sa ai unde sa mergi pt. ca nici acolo nu se tine din aceleasi motive :P
                                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google