Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare baietii...poate sunt prea direct, dar am si eu o intrebare : Ce zice-ti dak am organiza p viitor o intalnire intre Logan Club Constanta si Logan Club Mioveni ? Cu ocazia aceasta pute-ti vedea si Logan faza 2 ...adik urmatorul Loganel scos de uzina Dacia( nu Sandero)...Bafta !!

    Comment


    • Heheheeehee,....e vineri seara...cam pustiu pe aici....facem gramada mare duminica???
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Facem facem

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Emr3 View Post
          Heheheeehee,....e vineri seara...cam pustiu pe aici....facem gramada mare duminica???
          pustiu pe aici ... lumea era in mamaia ... fth , sie , edm , snk ... etc

          Comment


          • Ce inseamna celalalt Logan?

            Comment


            • Originally posted by ct-07-apv View Post
              Ce inseamna celalalt Logan?
              Uzina Dacia a mai scos Logan Faza 2 ,modificari la bari,interior...sunt multe chestii tari...cu prima ocazie knd il prind o sa ii fac poze sa il vede-ti.....si f multe piese se potrivesc

              Comment


              • Aby nu te referi la sandero cel cu sigla schimbata? adica cel lansat acum la salon la geneva?
                mehy daca neai vazut la aqua trebuia sa vii sa te salut si eu ... ca inca nu team cunoscut vi maine la intalnire?
                in afara de cei pe care iai zis tu mai era zi zla si liv pe acolo

                Hai sa incepem lista ptr maine
                1.Sonykel
                2.Emr3
                3?
                4?
                5? Si tot asa
                Last edited by SoNyKeL; 22 March 2008, 13:27. Reason: Later edit

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by SoNyKeL View Post
                  Aby nu te referi la sandero cel cu sigla schimbata? Adica cel lansat acum la salon la geneva?
                  mehy daca neai vazut la aqua trebuia sa vii sa te salut si eu ... ca inca nu team cunoscut vi maine la intalnire?
                  in afara de cei pe care iai zis tu mai era zi zla si liv pe acolo

                  Hai sa incepem lista ptr maine
                  1.Sonykel
                  2.Emr3
                  3?
                  4?
                  5? Si tot asa
                  l`am salutat pe edm .. pe el in cunosc ... pe tine nu inca .. dar in curand ... maine e ultima duminica in care nu pot sa vin ... de sapt viitoare ... o sa fiu prezent la intalnirile logan club cta ...

                  Comment


                  • Oki mehy...
                    deci maine cine vine???
                    ABY , am inteles ca va aparea si logan mcv phase 2 ai idee daca farurile/stopurile se vor potrivi pe mcv phase 1?
                    sau farurile de pe berlina phase 2 se potrivesc pe berlina phase1?
                    te rog raspundemi in PM ca sa terminam cu offtopicul aici...

                    sigpic

                    Comment


                    • Mai adaugam pe lista de maine :
                      1.SonYkel
                      2.Emr3
                      3.UnEl
                      4.Costin

                      Logan Club e format doar din 4 oameni?
                      sincer ma simt cu musca pe caciula ca vad ca de cand sunt organizator lumea nu mai vrea sa vina la intalniri daca chiar e asta cauza voi face un pool si daca voi vreti punem alt organizator...

                      sigpic

                      Comment


                      • NU vrea nimeni alt organizator toti au fost deacord sa fi tu si tu ramai

                        Comment


                        • ZBuF vii azi ?? ...

                          @SonyK: ce ai ma te apuca? Ramai tu ca oricum noi am vrut sa fii tu.. dak oamenii nu pot venii asta e... nu e vin tha... chair nu vad ce legatura are asta... si cand vine fratimiu poate facem o intalnire mare pe undeva la padure un gratar ceva ... ca sa se termine si cu scoala sa vina mai multi .. si eu si fratimiu
                          My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL View Post
                            Oki mehy...
                            deci maine cine vine???
                            ABY , am inteles ca va aparea si logan mcv phase 2 ai idee daca farurile/stopurile se vor potrivi pe mcv phase 1?
                            sau farurile de pe berlina phase 2 se potrivesc pe berlina phase1?
                            te rog raspundemi in PM ca sa terminam cu offtopicul aici...
                            Scuze de intarziere : Nu e Sandero SoNyKeL si farurile cu stopurile nu stiu sigur dak se potrivesc...dar bara de spate ,panouri cu comenzi la sofer, multe in interior..etc....

                            Comment


                            • Sorry nu cred ca pot ajunge azi sunt suparat.Un var de al meu a facut implicat intr-un accident in mamaia azi dimineata in jurul orei 4.El si inca 2 fete au murit + soferul nu se stie ( este in coma ) .Era un Citroen C3, cred ca mai este in mamaia acolo.Azi eventual o sa ies la o plimbarica asa putin eu cu prietena ca sa iau putin aer.Numai bine baieti si sa aveti mare grija de voi.Sa nu va suparati pe mine !!!.
                              p.s. Sonykel stai linistit ca esti pus bine ca organizator.
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Ce sa intamplat Christnacht ??? O poza ceva dak poti sa pui.. asteptam..
                                My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google