Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari din brazilia. deabea astept sa ne intalnim iar la vara.sper sa nu schimbe fratimiu masina pana atunci
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • sa speram ca duminica viitoare o sa fie frumos...salutari lui gxg si florin... mersi edi inca o data pt treaba aia....
      Last edited by SoNyKeL; 31 March 2008, 23:06. Reason: Te-ai plans de reputatie , si acest lucru este interzis prin regulament :(
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • Chiar asa de florin ce mai stii?

        sigpic

        Comment


        • Ultima data era in Tanzania....acum nu mai stiu astept mail de la el....
          JUST ME.....30-rdd......

          Comment


          • @ Christnacht - daca fustita lu` SNK nu-i roz n-ai facut nimic

            @ Supercar - buna ideea cu "intro" ; plimbarica prin oras ... ; ar fi ok daca ne`am mai intalni inca o data la rex ...

            @ Emr3 - diselarii ne fac la consum ... la restu` mai vedem ... ; in legatura cu foarte buna ideea ... e relaxin` dpmdv , chiar foarte relaxin` ; iar la fotbal poate putin mai incolo cand s-o mai incalzi ...

            @GXG + FLORIN - SALUTARI DE LA MAREA NEAGRA

            @all - next time poate vreme mai buna ; poate mai multa lume ; poate veniti "la progam" ; sau poate programam intalnirea putin mai tarziu ca tot s-a marit ziua ; ceva mai organizat etc ...
            Last edited by SoNyKeL; 31 March 2008, 23:07. Reason: Limbaj inadecvat , cica

            Comment


            • Eu tot pe mare, ca deabia a trecut 1 luna de cand am plecat. Am
              incercat sa-i
              scriu lui Sony dar nu stiu de ce nu se transmite mesajul, cred ca are o
              hiba in
              adresa lui desi am introdus-o corect. Imi este dor de masinuta mea care
              suspina
              dupa mine singurica in paracare. Dar nu vin eu acasa!!!
              Frate, ce sa mai zic , acum sunt in Tanzania, si dupa aia plec in
              Africa de Sud.
              Transmit prin tine salutarile mele si urarile de bine la baieti(chiar
              si celor
              noi veniti), sper sa le mearga bine treburile, si sa-i vad sanatosi. Sa
              sti ca
              imi lipsesc intalnirile de Duminica, mai schimbam si eu cateva vb cu
              baietii.
              Sper sa-mi mai scri, cand ai chef si timp, si sa ma mai ti si pe mine
              la curent
              cu vesti/noutati. Cu stima, FLO.

              din partea lui FLO.....
              JUST ME.....30-rdd......

              Comment


              • Spunei lu flo ca si eu il salut si i-am trimis 2-3 mailuri , dar se pare ca nu a primit nimic sa incerce sa-mi scrie pe : stroe_g_adrian@yahoo.com

                sigpic

                Comment


                • In urmatorul mail o sa ii zic .....fara indoiala...sa imi mai aduci aminte si u sa nu cumva sa uit...
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • Frumos din partea lui ... scuzele mele lui sonikel si celorlalti carora le-am promis ca vin dar duminica am fost implicat intr-un accident si am fost nevoid sa imi schimb planurile ...
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • Originally posted by SUPERCAR View Post
                      Si tot ca o propunere as vrea sa facem si noi ca cei din iasi ...adica la fiecare intalnire cate o scurta plimbare prin oras in coloana...ce ziceti?
                      Cred ca glumiti
                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • Salutari constantenilor si "golanilor" din tara. Sper sa ajung la urmatoarea intalnire, duminica trecuta s-a nimerit sa plec la Bucuresti. Sunt nerabdator sa fac schimb de experienta cu alti golani .
                        Apropo de discutiile legate de ultima intalnire: chiar nu putem gasi un loc mai liber unde sa ne intalnim doar noi? Mamaia e mare si generoasa, eu zic sa mai cautam!

                        Comment


                        • Ba da , dar duminica asta am zis sa ne intalnim cu alte cluburi in ideea ca va iesi ceva frumos , dar se pare ca ne-am inselat duminica viitoare vom fi doar noi

                          sigpic

                          Comment


                          • Pai ne invitati pe noi astia din Mioveni dar mai spre vara sa facem si plaja

                            Comment


                            • Cu cea mai mare placere.Ar fi frumos sa facem o intalnire LG Cta cu LG Mioveni .Numai bine la toata lumea.Cu stima EU )
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                Ba da , dar duminica asta am zis sa ne intalnim cu alte cluburi in ideea ca va iesi ceva frumos , dar se pare ca ne-am inselat duminica viitoare vom fi doar noi
                                au fost fiecare pe "tarlaua" lor ... ; cand ma gandesc la o intalnire 4 tuning @ friends sau simpatizanti ... sau cum o fi ... ma gandesc ca toata lumea sa participe la 1 show ... etc .. acum a fost ceva de genu "4 tuning days - doar cu cei care expun masinile si atat" restu poporului n-a avut voie sa intre
                                Last edited by SoNyKeL; 1 April 2008, 14:54.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google