Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu inca sunt pt gratar 0740.036.176 sau vorbim in oras care vrea sa mearga

    Comment


    • Eu ZBF si se poate SIE si FTH mergem la gratar la Vadu la ora 10 se pleaca din Constanta. Cine doreste sa mai vina are numaru meu de telefon.

      Comment


      • Vin si eu astazi la intilnire.
        Multa lume, putini oameni...

        Comment


        • Mersi pentru aseara ... imi pare rau ca nu am putut merge si eu azi la gratar ... dar voi ajunge la aqua la 16
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • Bobo tu nu mergi la cherhana?
            eu s-ar putea azi sa nu ajung la aqua ptr ca plec cu unel si cu niste baieti de pe DC la cherhana in olimp(parca)cine vrea sa vina acolo sa ma sune...

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by ct-07-apv View Post
              Eu ZBF si se poate SIE si FTH mergem la gratar la Vadu la ora 10 se pleaca din Constanta. Cine doreste sa mai vina are numaru meu de telefon.
              Veneam si eu azi la Vadu daca era acolo sa mergeti...dar am inteles ca ati fost mult mai departe.

              Comment


              • Oricum per total a fost o zi frumoasa azi dar sub asteptariile mele...
                Duminica ``aviatoare`` propun sa facem o plimbare pe litoral cu un popas la magnifica si mult prea laudata cherhana de la olimp , ca sa mananc o ceafa de proc
                Deci ne apucam de pe acum de lista , cine vrea plimbare pe litoral cu oprire la cherhana...
                1.Sonykel
                2.UnEL(presimt eu ca vrea si imi permit sa-l pun pe lista)

                sigpic

                Comment


                • As merge si eu dar sa vad cum o sa stau cu fondurile ...
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • Am fost mai departe am zis ca e prea aproape la Vadu si am mers la Enisala la ramasitele unei cetati pe varful unui deal. Foarte frumos este acolo si ca peisaj si ca ruine, am vazut si un popandau, un sarpe, o vulpe si o broasca testoasa. Am fost eu cu APV-itza 3 amici, SIE si ema. Daca aveti ocazia mergeti acolo e aproape de Tulceal imediat dupa Babadag. Maine cred ca o sa pun si niste poze. Saptamana viitoare cred ca merg la Braila la curse

                    Comment


                    • Vin si eu saptamana viitoare in turul litoralului

                      Comment


                      • Asa , deci duminica asta au fost prezentil la intalnire urmatorii...
                        1.Sonykel
                        2.UnEl
                        3.Supercar
                        4.Leoion
                        5.cristi
                        6.rdd
                        7.online24h
                        8.bobo77
                        9.danmincea
                        si sper ca n-am uitat pe nimeni...

                        Acum lista ptr duminica care vine.In lista apar doar cei care vin si la plimbare pe litoral
                        1.SonYkel
                        2.Supercar
                        3.Hellman
                        si ma gandeam ca daca nu aveti benzina sau motorina ne unim mai multi intro masina si facem cheta la carburant... deci eu mai am un loc , ca-l iau pe hellman sau ma ia el pe mine...

                        sigpic

                        Comment


                        • O sa urmaresc topicul si ne intilnim la cherhana, daca veniti.
                          Forza Steaua

                          Comment


                          • Haideti veniti la intalnire ca duminica asta e ultima de paste nu ne vedem... desi ar fi marfa sa ne vedem duminica sa ciocinim ouale la aqua si dupaia sa plecam acasa

                            sigpic

                            Comment


                            • Am si eu o intrebare pentru voi: ce parere aveti de R Mazare al vostru?
                              ionut pune intrebarea la discutii generale constanta si discutam acolo
                              Last edited by SoNyKeL; 15 April 2008, 09:43.

                              Comment


                              • Sonykel vrei sa ne ciocnom ouale de paste ? Ce culoare ti le vopsesti ?
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google