Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a facut mai frumos, e mai cald ... si se pleaca la spre olimp la 16:30 citeste mai in urma la o saramura :>

    Hellman . SUPERCAR , Cristi_Xp , sunte-ti off-topic , v-am sters posturile...Toata saptamana v-am intreabt de duminica mai aveam putin trageam de voi acum v-ati gasit toti ca veniti si ca nu va convine ora...
    Ora ramane 15:00 ptr ca la 16:00 deja sa fim toti si sa plecam spre OLIMP la cherhana...
    Last edited by SoNyKeL; 19 April 2008, 14:12.
    sigpicMy ride

    Comment


    • Salut.Maine nu mai pot veni, au intervenit niste mici probleme.Sa auzim numai de bine.Daca nu mai intervine nimic ne vedem Duminica viitoare.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Saramura placuta celor care pleaca la olimp ... va zic de acum ca nu's daca mai trec la ora 15 pe la aqua ... oricum distractie placuta si mancati si o coada de peste pentru mine
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • Eu plec la gratar pe la Tulcea deci nu ajung.

          Comment


          • Gratar placut Apvule...

            Hai sa facem o lista cu prezenta...
            1.Deluxe aqua
            2.Sonykel aqua si cherhana
            3.Supercar aqua
            4.UNel aqua si cherhana
            5.Leoion aqua si cherhana
            6.Bobo - doar cherhana
            7.Gabylzr???
            8.Costin???
            9.Hellman???

            sigpic

            Comment


            • Io aqua
              My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

              Comment


              • Io pieton nu masina nu fonduri . deci nu ajung
                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                Comment


                • Mi-a placut astazi, desi am fost cam putini, dar a fost frumos.
                  Am uitat sa va zic m-a sunat gabylzr si nu a putut sa vina, pt ca a fost ziua cuiva din familie de care uitase.
                  Last edited by bobo77; 20 April 2008, 20:49.
                  Multa lume, putini oameni...

                  Comment


                  • Baga pozele sau dami-le pe mess. Nu ma uita cu siringa si furtunu ca sa scot si eu uleiul...
                    Gata am facut rost de poze
                    Prezenti azi la intalnire(doar ce stiu eu)
                    1.Dyz
                    2.Sonykel
                    3.UnEl
                    4.Leoion cu sotia(deci sotia nu asupritoarea)
                    5.Supercar
                    6.Ema
                    7.Bobo cu prietena
                    foarte frumoasa intalnirea si plimbarica
                    Attached Files
                    Last edited by SoNyKeL; 20 April 2008, 21:31.

                    sigpic

                    Comment


                    • A fost misto intalnirea,pacat totusi ca suntem putini parca mai putini ca niciodata.
                      Deluxe...de cand zice ca vine si nici acum nu a venit...
                      Mi-a placut drumul la intoarcere de la neptun spre constanta de belea edi si sonykel...ce frumos mergeau ei prin localitate cu viteza "legala"

                      Comment


                      • Noi avem detectoare bune si daia mergem ``legal`` prin localitate
                        bai gluma e gluma dar duminica viitoare ce facem?
                        Haideti astept propuneri. Fiecare sa vina cu o propunere... Nu unu zice x si restu da da cel mai bine x... Fiecare cu propunerea lui.
                        Iar tu Deluxe esti un ulat

                        sigpic

                        Comment


                        • Deluxe e un ulat ... si e prima oara cand ma trec pe lista :d dar intradevar ... a lovit proasta de mama masina a facut-o praf ... si m-am dus la politie cu ea .. mama si politia ... baba si mitraliera ... (masina ei) imi cer scuze ... aveam de gand sa vin si la saramureala ...
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Io propun sa nu se mai intample nimic si sa ajung ...
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • @ baietii de la cherhana - ma bucur ca va-ti distrat
                              @deluxe - sorry de masina si banuiesc ca mama e bine
                              @all - duminica viitoare spargeti oua colorate ... propun sa aduca fiecare cate un ou pictat de el ... eu sper sa le sparg ouale loganistilor din galati in numele celor de pe litoral
                              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                              Comment


                              • Aoleo da ca bine zici duminica viitoare e pastele , deci cred ca zicem pas intalniri

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google