Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • *sony ... nu avea mape pt mine deci mai astept o luna

    Adevarat a Inviat!, loganistilor
    sigpicMy ride

    Comment


    • Adevarat a Inviat ... Paste Fericit
      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

      Comment


      • Baieti va salut din Grecia de la Thesaloniki. Ne vedem cand ma voi intoarce. Numai bine si aveti grija de voi si de masinile voastre.
        P.S.: Am facut si eu remaparea cu ajutorul lu` taicamiu.
        In tara momentan.

        Comment


        • Vine 1 mai (a se citi 3-4 CURSEEE) nu ne intalnim si noi?
          Sony, Edi... nu spuneti nimic?
          sigpic

          Comment


          • Eu la curse nu , pe 4 o sa facem o intalnire la aqua cine vrea bine cine nu sa se duca la curse

            sigpic

            Comment


            • Va doresc tuturor un 1 mai muncitoresc presarat de distractie alcool si fete .... sa ne auzim cu bine dupa aceasta mica vacanta.
              1.6 MPI CRAZY DRIVER

              Comment


              • Salutari din partea lui Florin....Sanatate si Sarbatori fericite va transmite, cu regret ca nu e si el pe acasa....numai bine la toata lumea si distractie placuta de 1 mai....aveti grija de voi....
                JUST ME.....30-rdd......

                Comment


                • Pe 3 mai la curse ...
                  Macar asa sa vad noua organizare si cine sint vitejii care dau 150 ron si ce masini au .... ca banuiesc ca nu intra la start prea multe dacii
                  Oricum, am impresia ca o sa fie un fel de "pelerinaj" si pe urma ... carcoteala de rigoare
                  Pe 4 mai la drifturi ... nu prea ma pasioneaza, ca nu e nimic interesant in a face "drift-uri" intr-o parcare goala. Prefer sa ma uit la drifturi la aia pe MOTORS TV, ca ce va fi la carefour sigur am vazut pe unde stiu eu, si m-am cam saturat de ursi si miaunele. Acum cateva seri se invartea fff frumos un zetqua in jurul unei sticle.
                  Mai bine ne vedem duminica la o cafea
                  sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                  :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                  Comment


                  • Pai clar duminica la ora 16 ca de obicei la aqua si dupaia la scoica land la o cafea sau in alta parte

                    sigpic

                    Comment


                    • Sustin baietii ... da edi dar ala cu sticla era meserias :> ))
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Cine vine maine la intalnire??? Hai ziceti...

                        sigpic

                        Comment


                        • Eu vin dak vine si zbf`u dar dak nu vine el vin cu gms`ul dar doar dak este frumos afara.. ca mai nou in gms`uri PLOUA

                          dar daca iti dau un warn mai vii?
                          atentie la limbaju mirc
                          Last edited by crististreulea; 4 May 2008, 18:57.
                          My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                          Comment


                          • Cred ca ma bag si eu
                            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                            Comment


                            • Vai da periculos esti ... asa scriu eu o sa incerc sa scriu frumos cum iti place tie !! Uite vezi ca pot? ;) .. mirc scriu cand ma grabesc... si ma grabeam!!! SCUZA-MA te rog ... asa ... si vreau sa va spun adica sa va transimt salutari de la fratimiu ... si spera sa va vada in 38 de zile... :P
                              My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                              Comment


                              • Cursele de azi au fost anulate din cauza ploii. Pacat de timpul si banii cheltuiti de cei care au venit din Bucuresti. A fost sa zic asa o mica inatlnire Logan Club acolo eu edi zbf si o amica cu unlogan pe taxi. Poate maine sa avem mai mult succes

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google