Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da chiar .. ce loganisti vin maine la carfur in parcare ?

    Comment


    • Dyz pe mine ma intereseaza loganistii care vin maine la 16 la aqua...

      Apv-ule v-am tot asteptat sa veniti gratarele sfraiau fetele dansau dar voi nu ati venit la mine ii pregatisem si o ciocolata lu apv-ita dar voi nu si nu...
      si nu cumva a fost si andrei baiatul cu loganul albastru...

      sigpic

      Comment


      • Salut baieti ... ieri am picat de la galati si sper sa trec si eu pe la aqua la 16 macar in trecere ca sa va salut ...
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • Deci ia sa vad mai cine vine?
          1.Sonykel
          2.UnEl
          3.Deluxe
          4.Ema
          5.cristi
          6.dyz
          7. poate APV???
          8. leo
          a cine mai vine? Zbufi-zbuf?
          Last edited by SoNyKeL; 4 May 2008, 13:34.

          sigpic

          Comment


          • Vin si eu cu nevastamea dar nu pot sta mult ca vrea sa o duc prin costinesti la plimbare! Cine mai vrea plimbare?????????

            Cum schim si eu numele sa nu mai apar LEOION?????????????????
            Sony ajutama te rog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Last edited by SoNyKeL; 4 May 2008, 13:27.

            Comment


            • Plimbare costinesti suna bine hai ca stabilim la fata locului...
              Cine se mai baga??? eu ma bag... si leo si daca ajungem acolo ne onoreaza si bobo cu prezenta
              Last edited by SoNyKeL; 4 May 2008, 13:27.

              sigpic

              Comment


              • Vreau si eu COTIERA CENTRALA, si PRELUNGIRE BORD CU SPATIU DE DEPOZITARE, cine ma poate ajuta sa gasesc???????????????
                barbosu al de sus
                Last edited by SoNyKeL; 4 May 2008, 13:59.

                Comment


                • Salut baietzi!!!Sunt nou pe aici ...cind se mai fac intalniri ???Ca as vrea sa vin si eu daca se poate cu SLR-ul meu !!!!;)


                  bine ai venit pe forum! folosesti limbaj mIRC, lucru interzis pe acest forum
                  Last edited by crististreulea; 4 May 2008, 19:01.

                  Comment


                  • Salutare si bine ai venit pe forum ... intalnirea LoganClub Constanta se tine momentan Duminica in parcarea la aqua magic la ora 16.00 ... frumos DCI ai in posesie ...
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • Mc !!!In seara asta nu se mai strange nimeni sau deja ati si plecat ???

                      Comment


                      • Multi din cei care au venit la intalnire au luat directia costinesti ... nu stiu cand se intorc , de obicei se mai opresc si pe la o saramura prin olimp . Nu cunosc sa se intalneasca cineva in seara asta.
                        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                        Comment


                        • Eu unu am ajuns si cred ca si restu , ce sa zic a fost frumos ca de obicei am ras pana am lesinat si in plus rai astia m-au pus sa merg pe jos , am facut o plimbarica pe faleza in costinesti...
                          oricum suuper intalnire , imi pare rau ca nu ne putem strangem mai multi cand e sa plecam din oras...

                          seysu urmatoare intalnire va fi in duminca viitoare la ora 16 la aqua...
                          pana atunci poate ne gasesti pe la aqua eu am SNK la numar ...
                          Last edited by SoNyKeL; 4 May 2008, 21:41.

                          sigpic

                          Comment


                          • Ok...si loganul din poza nu ???Sper sa ne intalnim ca si eu mai merg pe la aqua....


                            Fara limbaj mirc te rog.
                            Last edited by valeriuciprian; 5 May 2008, 05:52.

                            Comment


                            • Originally posted by seysu View Post
                              Salut baietzi!!!Sunt nou pe aici ...cind se mai fac intalniri ???Ca as vrea sa vin si eu daca se poate cu SLR-ul meu !!!!;)
                              Bine ai venit pe forum si te asteptam la intalniri

                              Comment


                              • Eu o sa vin la intalniri dar din cate am citit pe aici nu prea va strangeti multi !Pacat...poate pe viitor o sa fim mai multi !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google