Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne strangem destui zic eu si ideea e ca ne impacam bine... plus ca au fost si sarbatoriile...

    sigpic

    Comment


    • "A fost fumos azi, si o sa mai mergem, nu-i asa tati ???"
      Citat din afirmatiile lui DAVID.
      Deci ... cine nu a fost a pierdut.
      Pana la urmatoarea intalnire ... ne auzim
      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

      Comment


      • Sau , pufi pufi stai sa venim si noi
        sau din alte intalniri pufi tu esti prea mare ptr masina mea
        citate de la David

        sigpic

        Comment


        • Da ce aveti ma cu pufi? ) imi pare rau baieti ca nu am ajuns dar eram rupt de oboseala dupa 20 de ore de munca si ...

          apropo ... felicitari lui edi a devenit junior
          sigpicMy ride

          Comment


          • Poze de la costinesti!!!!!!!!!! A treia este de la floriii!!!!
            Attached Files
            Last edited by SoNyKeL; 5 May 2008, 18:02.

            Comment


            • Data viitoare sper sa fim mai multi ca a fost cu adevarat frumos!!!!
              Si daca veniti luativa si prietenele sau sotiile, noi asa am fost!!!

              Comment


              • Salut seysu.. te-am vazut de multe ori in trafic.. ultima data la carrefour duminica pe la 15:00 ... si tu te-ai uitat la masina mea:P ... ne vedem duminica

                pozele in care apar eu poate ar fi trebuit sa le vad inainte si dupaia le puneai...
                Attached Files
                Last edited by SoNyKeL; 5 May 2008, 18:41.
                My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                Comment


                • Salutare la baıetıı! Vad ca va dıstratı pe acasa. Eu o sa ma ıntorc cam pe la ınceputul luı Iunıe. Momentan sunt ın Antalya ın Turcıa. Super mısto peısajele pe aıcı. Numaı bıne la totı!
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Pufi am avut de discutat ceva cu cei din Bucuresti si apoi cand ne-am intors era deja tarziu sa mai trecem pe la tine. Duminica nu am mai ajuns m-am intalnit cu pufi si edi in benzinarie noi tocmai veneam de la indemanare, L-am vazut si pe supercar care era sa dea cu masina peste mine pe trecere.. Poate saptamana care vine sa ajung la intalnire ca nu prea am mai fost demult

                    Comment


                    • Apvule asta e fetele au dansat doar ptr pufi si am mancat si ciocolata lu apvitza

                      sigpic

                      Comment


                      • Ma bucur ca te-ai distrat dar pana nu vad poze nu te cred. Demonstreaza!!!

                        Comment


                        • Uite ce va demonstrez

                          Attached Files
                          Last edited by crististreulea; 6 May 2008, 10:55.

                          sigpic

                          Comment


                          • Azi e marti?

                            Comment


                            • Originally posted by seysu View Post
                              Eu o sa vin la intalniri dar din cate am citit pe aici nu prea va strangeti multi !Pacat...poate pe viitor o sa fim mai multi !!!!
                              salutare la toata lumea....si bine v-am gasit...si pt cei noi....sper ca toata lumea sa distrat,au fost sarbatori si zile de sarbatorit....sa ne vedem cu bine duminica dupa toata perioada asta...salutari de la florin inca o data....un bun venit celor noi....
                              JUST ME.....30-rdd......

                              Comment


                              • Sal 4 ol za pipal in za hause !! ;)) Sunt nou in acest club si sper sa ma primiti in randurile voastre. Si sper sa particip la toate intalnirile..asta daca nu sunt de munca :P See U later people !!

                                Omu vrea sa zica asa...
                                Salut pentru toata lumea din casa.... bla bla bal(aici e in romana pricepeti) si dupaia ne vedem mai tarziu oamenilor (adica fara animale)


                                Cornelio bine ai venit inca un post ca asta si nu vom incepe prin a fi prieteni...
                                PS. esti bine venit la intalniri si chiar te rugam sa nu fi timid
                                Last edited by SoNyKeL; 7 May 2008, 22:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google