Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa NU

    Buey batetzi dar voi veniti si cu nevestele pretenele sau ce mai aveti voi pe acolo ????Sau singuri ???? Ca sa stiu si yo cum sa vin !!! :P

    Asa DA
    Bai bateti dar voi veniti si cu nevestele prietenele sau ce mai aveti voi pe acolo ????Sau singuri ???? Ca sa stiu si eu cum sa vin !!!
    Last edited by SoNyKeL; 10 May 2008, 17:34.

    Comment


    • Poate ajung si eu....nu promit nimic....daca nu ajung,distractie placuta!)
      Last edited by SoNyKeL; 10 May 2008, 17:35.
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Originally posted by seysu View Post
        Buey batetzi dar voi veniti si cu nevestele pretenele sau ce mai aveti voi pe acolo ????Sau singuri ???? Ca sa stiu si yo cum sa vin !!! :P

        Asta vroiam sa intreb si eu

        Comment


        • Deci uni vin cu prietenele uni vin fara ... eu sunt singur deci vin singur daca vreti imi aduce si mie o pufoasa ca a mea cica are fata de baiat Deci si in concluzie veniti cu prietenele... Si vedeti voi cu ce plecati

          Deluxe draga mea , oops dragul meu aseara eram prea obosit si ma simteam prea nasol ca sa vin la aqua tocmai ce intrasem in casa dupa lungi cautari de loc de parcare... Promit solemn ca in seara asta ies...
          Supercar deluxe vine foarte des la intalniri dar vine la alea nocturne el e mai bufnita asa de felu lui

          Maine la 16:00 la Aqua si dupaia plecam pe litoral... Un loc unde nu va trebui sa mergem mult pe jos cine vrea sa vada cum arata hotelu Forum sa-si ia binoclu ca-i mai practic... si sa mergem la o terasa la care si putem papa ceva...

          sigpic

          Comment


          • Renesis daca intervine prietena iao si pe ea, eu mereu vin cu a mea sa stii si a fost chiar super bine . Edi a venit cu nevasta , Bobo la fel, a fost super frumos sa stii. O sa-i placa garantat.

            Comment


            • Odata, de 2 ori, de 3 ori adjudecat.... ... maine aqua magic la ora 16 scrie pe mine


              fara prietena ca e mai lejer.... nu ma cicaleste nimeni
              Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
              sigpic

              Comment


              • Renesis nu este nevoie sa vii neaparat de prima data cu prietena dar ai sa vezi ca merita , o sa te simti bine si data viitoare nu o sa o mai lasi acasa. GARANTAT

                Comment


                • Taci mai leo ca pe tine te tine sub papuc consoarta ta asupritoare daia hai sa fim seriosi cred ca tia dat bilet cu ce sa-i scrii lui renesis

                  dargii viitori loganisti voi cand veti fi mari sa nu faceti ca leo , nu nu , ca dupaia apareti pe threadu ala cu loganisti asupriti de consoarte si o sa vindeti ambalajele de la farduri la reciclari ca sa strangeti bani de revizii(eu stiu pe unu streulea care face asa )
                  Last edited by SoNyKeL; 10 May 2008, 18:56.

                  sigpic

                  Comment


                  • ...pai e singura ocazie in care scap si eu de stres... asa mai prind si eu masina libera... fara farduri... fara "stai draga ce accelerezi asa... ai grija la ala din fata" (chiar daca ala din fata e la 1km d mn)

                    + ca nu am voie sa depasesc 60 km/h (ca daca ma ia radaru')

                    eu am luat fiica pe post de prietena...si acum incep sa ma trezesc cu o soacra...
                    Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                    sigpic

                    Comment


                    • Baietii ... eu la 7 sunt de munca ... vorba e sa scap la 2 3 ... daca termin ajung ... de venit vin sigur chit ca la aqua chit ca pe la scoica sau unde sunteti ... va salut
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Deci maine la 16:00 la aqua magic in fata nu ???De acolo unde vreti sa mergem ????

                        Comment


                        • Pe litoral se zice ...
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • ZBuF astept sa ma anunti daca ma iei si pe mine !! Pls
                            My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                            Comment


                            • Ema a zis zbuf sa-l suni
                              Last edited by SoNyKeL; 11 May 2008, 10:07.

                              sigpic

                              Comment


                              • Ne vedem la ora 16 si stabilim acolo, cred ca-i cel mai bine, cu unii ma intilnesc mai devreme...la ora 14 in alta parte.
                                O sa tin drumul dupa harta sper sa ajung...
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google