Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este cu 2 picioare ).
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Bai eu zic sa mai amanam grataru o saptamana din vreo mai multe motive...
      1. e auto show si cred ca multi ar vrea sa mearga
      2. saptamana viitoare s-ar putea sa ne strangem mai multi ptr ca cativa membrii nu pot veni si cred ca nici eu nu pot ajunge la gratar...
      Asa ca va las pe voi sa hotarati.... facem saptamana asta sau ailalta

      sigpic

      Comment


      • Aialalta sa scap de teze )
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • Facem gratarul saptamana viitoare

          Comment


          • Sustin grataru si eu sapt viitoare ... ca am examene luni marti miercuri si joi ...
            sigpicMy ride

            Comment


            • Show-ul este de pe 14 pe 18 deci timp de vazut este asta in caz ca este cineva care nu a fost azi. Eu nu am fost impresionat mai cu nimic din ce a fost acolo sincer le vad pe strada pe majoritatea

              Comment


              • Gratar ... peste ... stat cu cortul ... eu vin ... numai sa am timp ;) ... sa vedem cum ne organizam in functie de teze, examene, program de munca si nu in ultimul rand - asupritoare (zic eu cel mai important) .
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • Ema sa nu uiti sa te lauzi cu notele care le iei...

                  Comment


                  • Deocamdata am facut praf la toate ) cand vin notele la teze PROMIT ca le zic ) pentru gabi (varmiu) ) )
                    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                    Comment


                    • Odata ma plictiseam cititind posturile voastre scrise intro zi ..acum ma mir ca trece o zi fara ca voi sa dati un post.

                      Comment


                      • Pai iti spune eu ce se intampla a inceput sesiunea si eu mi-am mai luat un job acum am vreo 4-5 asa ca daca eu nu mai scriu si nu stresez lumea restu nu se auto sesizeaza
                        oricum gluma e gluma motivu principal e ca e perioada tezelor , examenelor

                        maine cine vine la intalnire la aqua magic la ora 16???
                        PS. tre sa cautam un loc cu umbra de acum incolo si poate mai mutam intalnirea cu o ora mai tarziu??? adica la 17 ce ziceti? ca la 16 e inca canicula e cald bate soarele...

                        Ne intalnim maine la 17 la aqua magic? ia toata lumea manutele sus

                        sigpic

                        Comment


                        • 17 aqua ... prezent cam tarziu totusi pufy )
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Si eu prezent maine la ora 17

                            Comment


                            • Va salut !!!Sper sa ajung si eu...avem ceva in plan pe ziua de maine ????

                              Comment


                              • Ca pana la haiduciile de prin judet ... scoica ) sau poate o terasa pe undeva .. dar de plecat pe litoral ... nu
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google