Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cati KM e pana la Vadu nea UNel? Dane mai multe detalii si propun sa mergem

    sigpic

    Comment


    • GATAAAAAAAAAAAAA sa hotarat , frati loganisti mergem la VADU
      Citez dupa un mare filosof in viata: vadu e dupa corbu , corbu e dupa midia midia e dupa mamaia... Adica e aproape...
      Propun sa plecam pe la orele 09.00 am.... cine vine???

      sigpic

      Comment


      • Neatza. Maine e cumva expozitie de masini epoca in Mmaia ? Stie cineva ceva ? Ca daca e poate ne intalnim maine pe acolo.
        Last edited by Christnacht; 22 May 2008, 10:43.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Cum pot face sa intru in acest club?

          Comment


          • Bai eu merg numai daca vine si comin.. Si vreau sa va dau priu vestea.. Nu stiu daca vine pt ca a facut accident azi... Adica acum 1 ora .. Eram cu el in masina.. O curva a intrat in el la semafor... Deci daca vine el la vadu vin si eu
            My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

            Comment


            • Pentru VADU sunt si eu, dar nu am scule de pescuit eu vin doar asa pentru o iesire in natura.
              DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

              Comment


              • )saptamana trecuta am fost la Rasova la balta...Ce sa spun am luat un crapalau de 8 kg si inca 2 la vreun kg si ceva aproape 2....Si restu deala mic.....Ala de 8 kile mi-a rupt mulineta.......Bulan oricum...))saptamana asta nush pe unde m-ai aterizez...Sunt in cautari de balti ...Cu plata ...Ca pe Dunare e prohibitie...Bine ca sunt si balti cu plata....
                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                Comment


                • Marfa ... Pescuit-gratar ... Eu am examen dificil luni deci mai mult ca sigur o sa lipsesc , va urez baf... , glumeam ,... Fir intins si distractie placuta... Dar cine stie totusi de unde sare iepurele si vin
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • Ema esti sigur ca supercar vroia sa stie lumea ca a busit masina? E grav??? A patit cineva ceva??? Si ce cautati voi doi impreuna???
                    Cine vine sigur la vadu , merem la peste si la gratar , cine nu da la peste face gratar...
                    Pana acum lista sigura...
                    1.UneL
                    2.SoNyKel
                    3.Costas
                    atat mai micuti mei???
                    culesku esti bine venit in club , nu trebuie sa faci nimic , sa ai logan , sa fiii baiat de comitet si sa ai simtul umorului...

                    Vineri Seara ne vom strange la Aqua ptr a pune la punct anumite chestii...
                    Plecarea spre vadu se va face duminica dimineata. Ptr gratar unu sau doi voluntarii aduc grataru , punem toti bani la carbuni si ce mai e nevoie. De mancare si de baut fiecare vine de acasa cu ce are...

                    Cine mai vine la vadu???
                    Pescuit , Gratare si Voie Buna
                    Last edited by SoNyKeL; 23 May 2008, 15:04.

                    sigpic

                    Comment


                    • Pe la 22-22:30 punem la punct detalii in parcare la aqua.
                      Deci in seara asta birfa si seminte la Aqua.
                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • UNel cred ca o sa fim doar noi 2 cu costas si sar putea sa vina si andrei...
                        Apropo vezi poate vorbesti cu vali sa vina...
                        1.La mana , da drumu la bass si iese pestele la suparafata singur sa vada sistemu
                        2.Avem si muzichie cu noi ....

                        sigpic

                        Comment


                        • Daca mergem la Vadu ziceti unde mai exact ca eu am fost la peste la periboina mai incolo de vadu cu 12 KM la iesire din vadu mergi pe drum de pamant inca ceva mai mult pana pe malul baltii. In dreapta ramanea marea si in stanga lacul periboina!!! ATENTIE LA TANMTARI TE RUP FRATE EU NUMAI CU AUTAN AM SCAPAT!!!!!

                          Comment


                          • Fratilor sa va dau o veste....Nu o sa m-ai am logan...Azi am primit acceptu la u leon....Bine ambele vor fi pe numele meu....Sper sa ma m-ai primiti pe forum si poate si pe la intalniri...
                            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                            Comment


                            • Adica ce vrei sa zici tinere? :-w
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • Originally posted by Emr3 View Post
                                Fratilor sa va dau o veste....Nu o sa m-ai am logan...Azi am primit acceptu la u leon....Bine ambele vor fi pe numele meu....Sper sa ma m-ai primiti pe forum si poate si pe la intalniri...
                                felicitari....
                                Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google