Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frate ce sa zic; ai cam dat cu bata-n balta, da' nu-i nimic, din greseli se invata, bine ca nu a fost mai grav.
    P.S. Eu cand ti-am zis ca ai un tacanit intre scaun si volan nu m-ai crezut.
    Last edited by SoNyKeL; 26 May 2008, 08:46.
    DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

    Comment


    • Gata lasati-l pe pufy ... Ziceti ce facem duminica viitoare??? S-ar putea sa avem o intalnire comuna si cu baietii de la DC hai ceva sugestii de plimbarica de ceva?

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        Gata lasati-l pe pufy ... Ziceti ce facem duminica viitoare??? S-ar putea sa avem o intalnire comuna si cu baietii de la DC hai ceva sugestii de plimbarica de ceva?
        Poate o punem de un gratar totusi.
        DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

        Comment


        • Plimbarica, statiuni, o baie ceva? Ne vedem duminica viitoare.
          sigpic

          Comment


          • Bai andy dute ma nene o data la mare ne-ai inebunit vrei sa vin sa te tin de manuta??? Tie frica de rechini de vrei sa mergi insotit...

            sigpic

            Comment


            • Sper sa pot sa ajung si eu daca o sa am masina

              Comment


              • Bai Sony tu ce idee ai, ca omu' a venit cu una, tu cu care ai venit.Si plus de asta nu este o idee rea.
                DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                Comment


                • Am sustinatori la ideea cu plaja/baie in mare? sony... Hai la inotat

                  Nu mai da quete la postul precedent... La urmatoare abatere te ``faultez`` parosule! .
                  Last edited by SoNyKeL; 26 May 2008, 13:49.
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu parca as sutine ideea cu plimbarica in statiuni , tinand cont ca vine si bobo care e din mangalia , voi ce ziceti???

                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Pufy! Hai ca te dai pe brazda si tu. Mai greu, dar vad ca se poate.
                      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                      Comment


                      • PUFY ......
                        nu uita ca la intrare in sensul giratoriu se acorda prioritate ....
                        nu uita ca in sensul giratoriu nu se intra cu 120.
                        nu uita de pedala aia din mijloc FRINA se numeste.
                        nu uita ca data viitoare poate nu o sa mai fiu cu tine si sar putea sa ti-o furi de la oameni pe strada.

                        La urmatoarea plimbare vei sta in spatele meu si nu am nevoie sa-mi demonstrezi ca ai 16valve sau ABS.
                        PUFYYYYYYYY le cam comiti in ultimul timp si o sa ma intreb daca nu cumva e teribilism sau prostie.
                        Ai grija de tine si gindeste de 3 ori cind faci ceva ce s-ar putea sa regreti.
                        Esti dulce si ok ca baiat ... Dar ai grija.
                        Sper sa inveti ceva din ce ai facut si sa nu se mai repete.

                        Referitor la plimbari pune-ma si pe mine pe lista.


                        .
                        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                        Comment


                        • Oki te-am trecut pe lista...
                          si am inteles si restul mesajului
                          Deci la plimbarica vin urmatorii

                          1.Bobo77
                          2.Costas
                          3.Unel
                          4.Sonykel
                          5.Leo
                          6.Andy_x3m
                          7.Cristinacht
                          Last edited by SoNyKeL; 27 May 2008, 10:35.

                          sigpic

                          Comment


                          • Sony eu oricum am promis ca vin, indiferent ce se hotaraste.
                            Eu asa stiam cel putin asa este in "alta parte", asta o spun mai ales pentru cei noi ca sa priceapa care-i treaba, minoritatea se supune majoritatii si lucrul acesta il stie organizatorul intilnirilor care vobeste cu membrii, nu numai pe forum ci si pe privat si el stie de ce nu se merge intr-o parte si se merge in partea cealalta, nu vreau sa mi-o luati in nume de rau, dar eu asa vad lucrurile.Sa propui este una, sa organizezi este alta...Gresesc cu ceva? scuze daca am deranjat cu ceva.
                            Multa lume, putini oameni...

                            Comment


                            • Duminica posibil sa vin si eu cu mandruta mea .Pufy ce am citit despre tine ? Vezi ca voi fi si eu cu ochii pe tine. Sa aveti grija de voi, numai bine.Bafta

                              p.s. Nu sunt mofturos, unde se va merge voi veni si eu
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Are cineva numarul de telefon de la cherhanaua din olimp , sau poate sa faca cineva rost de el???


                                Christinacht ce-ai citit? In fine incheiem subiectu.... si discutam despre viitoarele intalniri nu despre ce a fost
                                Last edited by SoNyKeL; 27 May 2008, 10:44.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google