Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haideti mai doar 7masini incepe vara si nu o sa mai facem plimbari pe litoral

    sigpic

    Comment


    • Vara mai bine fac un drum cta - buc decat sa stau bara la bara p litoral sincer
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • Pai eu ce zic , daia sa facem acum o plimbarica ca dupaia o sa fie inebuneala mare...

        sigpic

        Comment


        • Sony, tre sa ne gandim si unde o sa ne mai strangem odata cu venirea sezonului, ca parcarea cred ca o sa fie full in sezon, si plimbarile in statiuni or sa fie un chin mai ales la temperaturile care se preconizeaza in vara asta.
          Oricum tre sa ne strangem toti si sa stabilim ce este de facut pentru luna urmatoare.

          Comment


          • Scz de off topic...Cine stie capota mea sa stie ca vreau sa fac schimb cu una la culoarea masinii rouge de feu....Se face masina de familie....
            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

            Comment


            • SALUT BAIETI!!
              la ce ora e intalnirea ca poate vin si eu

              mai usor cu limbajul mirc...

              Intalnirea este la ora 5 dar nu va fi intalnire va fi o plimbare prin statiuni
              Last edited by SoNyKeL; 29 May 2008, 00:39.

              Comment


              • Tie ti'a intrat in cap ideea cu plimbarea. Plimbare sa fie!!! dar sa comunici in scris "comunitatii" la ce ora ne adunam. Ramane 5 sau, dupa cum am vorbit, un pic mai devreme???
                Numai de bine
                sigpic

                Comment


                • Si eu sunt de parere ca este bine un pic mai devreme, dar sa stabilim de comun acord ora.
                  DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                  Comment


                  • Nu stiu ce sa zic cu ora stabiliti voi

                    sigpic

                    Comment


                    • Salut baieti! In legatura cu ora eu propun sa ramana tot 17.00, deoarece este timp destul, este vara si se intuneca tarziu!!! Deci propun ora 17.00 la Aqua magic si de acolo plecarea. Cine este de acord???????????

                      Comment


                      • Deci o sa mergem la cherhana la olimp...
                        As vrea sa fac o rezervare este super ambianta acolo...
                        Deci va rog sa-mi ziceti sigur care veniti si daca veniti insotiti...
                        Va pun cateva poze cu locatia...
                        Attached Files
                        Last edited by SoNyKeL; 29 May 2008, 18:18.

                        sigpic

                        Comment


                        • Eu vin, 2 persoane .
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • Salutare lume....Semnez si eu duminica....Ca nu am mai fost de ceva si nici nu am mai urmarit forumul.(probleme tehnice)....Emre....Poate ma rezolvi si pe mine cu vopseaua aia...Daca mai ai codul.........
                            JUST ME.....30-rdd......

                            Comment


                            • Rddule vi si la cherhana cu noi???
                              Ptr cei care vor sa mai stea pe la discutii in parcare ne vedem la 16:30 ptr ca la 17 vom pleca spre olimp...
                              pana acum lista e asa:
                              1.Sonykel
                              2.Unel
                              3.Leo
                              4.Costas
                              5.Bobo
                              6.Cristinacht
                              7.cristi-fth
                              8.Andy_x3m

                              9.Rdd
                              10.Culesku
                              Cei cu rosu vin la olimp(sau cel putin vor sa vina la olimp)
                              Last edited by SoNyKeL; 29 May 2008, 20:19.

                              sigpic

                              Comment


                              • Baieti eu zic sa ne strangem toti duminica asta ca sar putea sa fie ultima duminica in care sa mai putem merge undeva impreuna in statiuni ca incepe sezonul si este pacat sa nu profitam acum mai ales ca este si o locatie superba dupa cum ati vazut si pozele lui Sony, si dupa cum cei care au mai fost stiu bine!!!!!!

                                Nu tre sa va ganditi ca daca mergem la cherhana tre sa mananci peste neaparat, asta este specificul dar se poate manca orice nu este nimeni obligat sa comande peste!! Locatia este superba si este pacat sa ratam asta!!!!
                                Au si preaparate de porc pui daca nu ma insel si chiar si pizza
                                Last edited by SoNyKeL; 29 May 2008, 21:36.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google