Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoase pozele si sunt sigur ca si intalnirea a fost reusita.Dupa palinca si bere,Sonykel am vazut ca a trecut la servetele...Vroia sa le bea si pe alea?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • In sfarsit am reusit si eu sa postez niste poze.Sper sa va placa.
      Attached Files
      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

      Comment


      • Super intalnirea, si cand ma gandesc ca la inceput cand va tot bateam la cap sa va luati si prietenele cu voi faceati misto de mine(asta este pentru Sony), ca sunt tinut sub papuc!!! Ati vazut ce frumos este si ce bine ne putem simti, ca intr-o adevarata familie!!! Asa tre sa ne consideram!!! Multumesc tuturor pentru prezenta si la cat mai multe!!!! O zi placuta tuturor!!

        Comment


        • Super pozele.. Adica ma bucur ca vati distrat ... Eu nu am avut cum sa ajung... Nici duminica asta nu cred ca ajung.. Dar de duminica viitoare gata... Sa terminat smecheria... Vine fratioru ) ... Oricum de cand a plecat el am "chiulit" doar de vreo 3-4 ori ...

          @SONY: sa-ti fie de bine.. (te-ai tuns)
          My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

          Comment


          • Maine ora 17:00 ca de obicei la Aqua Magic...
            Nu uitati ca duminica viitoare mergem la Cherhana

            sigpic

            Comment


            • Salut! Sunt in vizita prin constanta si vin si eu dumunica la Aqua magic sa va vad jucariile.Inca nu am una dar in septembrie sigur imi iau, dupa ce termin facultatea.
              imi place foarte mult ce ati facut cu acest forum. Multa bafta!

              Comment


              • Bai care veniti azi la aqua? Sau nu mai facem intalniri? Gata v-ati saturat de mine va intalniti pe ascuns

                sigpic

                Comment


                • Tot la cherhana va duceti?...Fiecare intalnire loganclub la olimp acolo la cherhana...Alta locatie numai exista...In mangalia...Vama veche...Neptun...Venus...Etc?

                  Comment


                  • Duminica asta nu mergem nicaieri , duminica viitoare mergem tot la cherhana da... Ce sa-ti facem ma nene daca tu ai masina tunata , toti isi iau logan ca e masina ptr drumuri proaste tu o cobori , lasa masina acasa si vi pasager cu unu dintre noi

                    sigpic

                    Comment


                    • Draguta si intalnirea de azi , am fost un numar record de membri
                      1.Unel
                      2.Sonykel
                      3.Belea
                      4.Un membru nou(am uitat nickul)
                      Am stat ce-am stat pe la aqua dupaia ne-am retras pe la capucino si dupaia am surubarit putin la masina noului membru si cam atat...
                      Duminica viitoare plecam la cherhana de la ora 15 ptr cine a mai venit la cherhana stie ca va iesi superb

                      sigpic

                      Comment


                      • Jigniri aduse altor membrii...
                        Last edited by SoNyKeL; 9 June 2008, 21:23.
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • Stefane ... Nu-i frumos.
                          Cosmin ... Eu stiu ca tu ai mai fost cu masina acolo. Locatia e superba. Asta e motivul pt. Care repetam.
                          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                          Comment


                          • Sony,eu nu am venit duminica asta la intalnire ca am fost la o nunta si eram rupt de oboseala.Si daca nu ma odihneam luni "imi dadeam foc la valiza" la ce zi ma astepta.
                            P.S. Daca duminica viitoare lasi in nou masina acasa doar pentru o bere te reneg.Ce fel de lider esti tu fara masina la intalniri.Vi pasager atarnator in masina altuia sa ne faci noua in ciuda ca tu bei bere si noi restul nu.
                            DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                            Comment


                            • Vin cu masina mai... Gata am inteles vin cu masina... Si edi mi-a tinut azi morala mi-a facut capu calendar gata vin cu masina , nu ma impuscati

                              sigpic

                              Comment


                              • BV'O Romania!!!Fratilor s-a terminat prohibitia...Deci incepe sezonu de pescuit...Duminica ma gasiti la Rasova pe Dunare...>
                                ma bucur,ca va distrati sper sa ajung si eu intr-o duminica la intalnire cu leonu...)))
                                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google