Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Emre daca nu m-ai uitat si pe mine cu vopseaua aia ....Platesc...:P.....
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • 30rdd..Nu e vba de bani)da un nr de tel sa ne intalnim maine seara sa iti dau vopseaua...

      Trebuie sa ma rog de voi? Vorbiti la discutii generale pls...
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        Draguta si intalnirea de azi , am fost un numar record de membri
        1.Unel
        2.Sonykel
        3.Belea
        4.Un membru nou(am uitat nickul)
        Am stat ce-am stat pe la aqua dupaia ne-am retras pe la capucino si dupaia am surubarit putin la masina noului membru si cam atat...
        Este vb de mine ;) Multam pt tot man..In aceeasi seara am dat inapoi alea lui Edy.(Edy..ms man..arata beton ).Ma bucur ca in sfarsit am reusit sa ajung la intalnire..V-am explicat care au fost problemele..Eu zic ca sunt dovezi destul de "solide" :P Teoretic..Duminica viitoare sper sa-mi conving sotia sa vina si ea la cherhana..Am vazut din poze ca a iesit super.Aseara m-am intalnit cu Edy si Costas la Aqua dar dupa ceva am plecat sa "halim" ceva .
        Last edited by CORNELIO; 10 June 2008, 00:01.

        Comment


        • Ahaaaaaaaaa.... Deci aseara ati iesit e ora 5:30 in 30min il sun pe edi s-al scol ca mergem cu pufi-mobilu la revizie

          In fine...

          Duminica , pana acum de pe Dacia Club vin 8-10persoane si ar mai fi si urmatorii
          1.Sonykel
          2.Unel
          3.Leo
          4.Andyx3m
          5.Costas+2emo
          6.Belea
          7.Cornelio
          si mai vedem care mai vreti

          sigpic

          Comment


          • Cornelio, bine ai venit printre noi. Si sper sa participi a cat mai multe intalniri si activitati comune.
            DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

            Comment


            • Duminica la cherhana vor fi niste surprize... Vom avea 5 invitati de ``marca``... Nu intrebati ce si cum ca nu va zic si nici nu incercati sa ghiciti , veti vedea duminica...

              sigpic

              Comment


              • In urma discutiilor si confirmarilor avute va anunt OFICIAL ca in proportie de 90%(daca nu apar probleme majore) vor fi prezenti la intilnirea de duminica reprezentanti "STAR SERVICE" dealer DACIA-RENAULT TULCEA.
                Persoanele prezente vor reprezenta sectiile mecanica, caroserie si vinzari.
                Persoanele vor raspunde cu placere la intrebarile voastre si va vor ajuta cu sfaturi si sugestii.
                Ca intilnirea sa fie cit mai placuta delegatia va merge si la cherhana.
                In speranta ca intilnirea va fi si in interesul vostru va invit la marea intilnire de duminica ora 15:00 in parcarea de la Aqua si pe urma la cherhana Olimp.
                Sa speram ca nu apare nimic neprevazut si vor veni.
                Va salut.
                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                Comment


                • Salutare la toata lumea. Ghiciti cine s-a intors din voiaj? :P Daca nu plec weekendul asta la Braila poate vin la intalnire.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Mai 1 zi pentru a va inscrie masina la una din urmatoarele "probe".
                    Mai multe detalii aici.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Xp esti offtopic Unel lu bobo i-ai zis??? Ar fi fost frumos sa fie si ironick tare as fi vrut sa vad o discutie intre ironick si reprezentatii dacia

                      sigpic

                      Comment


                      • Da sony am vorbit cu unel la telefon, ce pot sa zic ca abia astept si ca sunt doua premiere, intilnirea celor doua forumuri + cu baietii de la Servicele din Tulcea.
                        Multa lume, putini oameni...

                        Comment


                        • Salutare lume....Inca nu vreau sa ma pronunt cu intalnirea de duminica....Deocamdata sunt prin cu examene,pe la facultate ,am de lucrat la licenta deci e de treaba....Si inca nu stiu de duminica...Dar sunt cu ochii pe voi....P.S. Emre vbim pe mes ca ti-am bagat id mersi oricum....
                          JUST ME.....30-rdd......

                          Comment


                          • Me sad ... Bulit bara fata logan + omorat caine idiot
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • @Cornelio welcome. @Restu ne vedem duminica la cherhana, dar pana atunci nu facem azi o "preliminara" sa mai punem tara la cale. Pufi, iti mishti curu (fundul sa nu ma cenzureze)la aqua diseara? Costas, Edi?

                              c'ya=zi repede din ce limba e ca sa nu-ti dau ban
                              Last edited by SoNyKeL; 11 June 2008, 10:45.
                              sigpic

                              Comment


                              • @hellman u idiot , u te crezi shumachera , u mers repede , u casco asa ca se rezolva

                                andrei mistret mic , cand am vorbit cu tine pe la 20 ti-am zis ca ma duc acasa si ies mai pe seara... Dar tu nimic...
                                posibil sa ies in seara asta


                                V-am facut topic... Aventurile lui Pufi
                                Last edited by SoNyKeL; 11 June 2008, 13:46.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google