Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu sunt de acord cu pestele si gratarul, parerea mea ar fi sa stabilim unde mergem cind ne intilnim duminica viitoare la o intilnire normala(adica fara excursie), duminica asta am nuntat ca nu pot veni.Si sa nu uitam ca nu vom fi multi ca este si bacul, de aceea am zis sa mai aminam un pic o urmatoare iesire.
    Multa lume, putini oameni...

    Comment


    • Salut, la faza cu gratarul cine a fost la tulcea a vazut ca la iesire din babadag este pe stanga o balta si stiu sigur ca este taxa de 30 ron pe zi , este peste si se poate face gratar. Eu as propune locul asta pentru gratar si pescuit, pescuim si apoi intram in padure la gratar sau daca nu il facem acolo pe malul baltii!!!! Ce ziceti???? Nu sunt tantari!!!!!

      Comment


      • Pai de aici doar Alex are bacul in rest nu e problema de BAC...

        sigpic

        Comment


        • Si eu m-as baga la un gratar dar depinde unde va fi locatia si care va fi data in care sa mergem.
          In tara momentan.

          Comment


          • Ms ca m'ai inclus pe lista de pescuit, dar daca e saptamana asta, nu am cum sa vin. Locatii de pescuiala... Langa cernavoda sunt cu zecile, langa harsova, corbu si tot asa.
            Acum am ajuns in cta, diseara iese careva? Undeva?

            Numai de bine
            sigpic

            Comment


            • Locatie de Gratar ,dar fara peste ar fi si la Slava Rusa.Deci care e locul?
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • La slava rusa,imi place,e misto acolo,padure aer curat

                Comment


                • Originally posted by TWeetY
                  Am si eu o rugaminte la voi...Faceti si voi un topic cu locuri de cazare...Si ne ajutati si pe noi cei din tara.
                  Merci
                  Si ce sa scriem in el??? Cine are locuri de cazare sa zica la bursa... Dar daca chiar vreti facem unu nu-i problema


                  GXG unde-i locatia de care zici tu???



                  PS. Cine ma ajuta si pe mine cu un PERMIS de LIBERA TRECERE , am practica la SOCEP 2 saptamani si facultatea nu deconteaza nici un ban e 20de RON intrarea... va rog cine ma poate ajuta , astept detalii in privat.
                  Last edited by SoNyKeL; 23 June 2008, 14:38.

                  sigpic

                  Comment


                  • Slava Rusa e spre Babadag.Daca vreti putem gasi si o locatie mai aproape de Constanta.Pana la urma conteaza sa ne simtim bine.
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • Mie mi-ar placea sa mai iesim odata la Enisala. A fost super misto atunci cand am fost. Peisajul e super, am impresia ca se poate si pescui iar pentru fotbal este o gramada de loc.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        GXG unde-i locatia de care zici tu???
                        Slava rusa e la exact 80km de constanta,eu zic ca e aproape si peisajul care e acolo merita vazut.

                        Comment


                        • V-am facut topic cu Oferte de cazare
                          Supercar , Costin , Gxgule alegeti o data un loc si gata incepem sa facem lista si sa stabilim cand merem

                          sigpic

                          Comment


                          • La slava rusa, mai precis la manastirea Uspenia (nush exact daca asa ii zice) e frumos. Dar, la aproximativ aceeasi distanta e Lacul Babadag, Lacul Razelm, Enisala si alte locatii ideale. Mai aproape ar fi Portita... Loc superb unde se poate face baie, gratar, pescuit, mai ales ca exista si cazare. Eu week-end asta nu cred ca am cum sa merg, deci astept cu interes data cand stabiliti road-trip-ul
                            sigpic

                            Comment


                            • Cine se baga la un gratar sambata seara/noaptea ?
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Pai daca dupa mine stati, ,eu aleg slava rusa,iar data, duminica asta. Deci, cine se baga?
                                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google