Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi frumos SoNyKeL esti cel mai tare organizator pe care l-am intalnit vreodata , o sa tin minte gestul care l-ai facut pentru mine....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Duminica asta nu cred ca pot

      Comment


      • Eu sustin propunerea lui andy_x3m adica Portita, dar nu pentru saptamina asta.
        Multa lume, putini oameni...

        Comment


        • Nu avem nici un pescar printre noi? Eu, Bobo, imi permit sa spun ca si Sony, suntem tentati de o pescuiala/gratar/baie/voi buna la Portita saptamana viitoare. Locatia e la aproximativ 60 km de Cta si e drum asfaltat.
          sigpic

          Comment


          • Ideea cu Portita nu-i rea si eu sunt pro , dar depinde cind.
            Forza Steaua

            Comment


            • Salutare
              Eu sunt din Sibiu si o sa fiu in perioada 30 - 6 iulie in Constanta, poate reusesc sa vin la intalnirea din Duminica in care sunt acolo.
              Am nevoie de ajutorul vostru daca aveti ceva informatii.
              O sa vin pe traseul Sibiu - Rm Valcea -Pitesti - Bucuresti - Constanta
              Exista radare fixe pe acest traseu? Aveti cunostinta de asa ceva? In special pe autostrada buc - constanta?
              Merci mult si scuze ca am scris aci la intalniri dar nu am gasit topic cu "logan club constanta" doar intalnirea.
              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

              Comment


              • Ovimiha nu stiu sa-ti raspund la intrebari... Merge si aici intrebarea trecem cu vederea...
                noi avem intalniri duminica deci ai putea sa vii pe 6... Daca vrei intra pe mess iti dau numaru meu de mobil si ne auzim

                Constanteni duminica asta ne strangem la ora 18 facem o intalnire???Cine vine duminica asta?

                Eu zic la fel grataru pe duminica viitoare

                sigpic

                Comment


                • Daca nu plec la gratar cu alti prieteni, eu vin duminica la aqua.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • Eu vin sigur, dar unde a ramas pian la urma? Tot la Aqua?
                    Multa lume, putini oameni...

                    Comment


                    • Va salut baieti.Sper sa pot ajunge si eu saptamana viitoare la intalnire. Numai bine baieti si sa aveti grija de voi !!!
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Duminica la 18.00 sa fie. Sper sa fiu in oras la ora aceea, dar... UNDE??? Eu raman pe ideea de Aqua.
                        Duminica viitoare o fuga la un peste si un grataras? Bobo, Sony, UnEL ce ziceti?
                        sigpic

                        Comment


                        • Pufy...Se pleaca unde duminica asta ,sau doar la o cafeluta? In proportie de 80% vin si eu.
                          DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                          Comment


                          • Nu se pleaca nicaieri cafeluta doar

                            sigpic

                            Comment


                            • Bun si asa.Macar ne intalnim cu toti....Tot la Aqua sa intelg.
                              DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                              Comment


                              • In principiu tot la aqua

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google