Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica ora 18:00 la Aqua si duapa hotaram unde vom alege noua locatie si mergem acolo...

    sigpic

    Comment


    • Sal,
      A venit vara si ati plecat cu totii la munte sau la mare!? Nu mai vine mai nimeni la intalniri, nu mai posteaza nimeni...
      Sony, pana la urma se schimba locul de intalniri in locatia de ieri?
      sigpic

      Comment


      • Da andy locul de intalnire va ramane unde am fost ieri... Pacat ca nu am facut niste poze.
        Este vorba de Parcul Pionerilor pe Soveja , intrati pe poarta si urcati in sus pe alee pana in cap... La intrare sunt cei de la Opel Club voi intrati si urcati pana sus...

        Daca si urmatoarele 2-3 intalniri vor fi tot asa cu 2-3 persoane luam o pauza si ne mai vedem in toamna.

        sigpic

        Comment


        • Si mie noul loc de intilnire mi se pare ok, mai ales ca este umbra, cea ce rar gaseti intr-o parcare din Constanta.
          Multa lume, putini oameni...

          Comment


          • 2-3 sa fie, poate mai multi doar vin oamenii colegii forumisti pe litoral.
            @Bobo - te-ai interesat de locatie? Duminica... ???
            Numai de bine
            sigpic

            Comment


            • Ce bine e acasa

              cred ca o sa ajung si eu duminica asta la intalnire daca nu intervine nimic... Si daca se tine
              Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
              sigpic

              Comment


              • Duminica asta vine cineva? Sau o lasam pe duminica viitoare???

                sigpic

                Comment


                • Eu vin si am vazut ca si alti colegi forumisti care nu sunt din Constanta dar sunt pe litoral in perioada asta vor sa vina.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Saptamina asta zic pas, dar cealalta voi fi prezent.
                    Multa lume, putini oameni...

                    Comment


                    • Oftopic : citi km sunt de la cta la vadu(com corbu) merci
                      sigpic

                      Comment


                      • Boris....Cred ca vreo 50km cam asa

                        Comment


                        • Sony, fa lista pentru duminica! Unde ne vedem? Mergem tot in parcarea INTERIOARA de la Clubul Elevilor (aia de sus, de langa cladire) sau aqua???
                          Daca sunt si colegi din alte zone punem si o harta a locatiei?
                          Numai de bine
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut. Pe 20 iulie am sa fiu si eu prin Constanta, de fapt am sa fiu de pe 14 pana pe 20 si as vrea sa trag o fuga si pe la voi.
                            Am sa urmaresc atunci sa vad unde va intalniti exact
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • Mergem cu totii la Parcul Elevilor... O sa pun si harta zilele astea

                              sigpic

                              Comment


                              • O sa fac o harta cu locatia azi, deh sunt la munca si nu am nimic de facut (pentru moment).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google