Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine la ora 18:00 in parcarea de sus de la Clubul Elevilor
    1.Sonykel
    2.Leo
    3.Andyx3m
    4. Cine mai vine?
    5. Hai cu totii...

    sigpic

    Comment


    • Eu s-ar putea sa ajung....Nu stiu...Sper din tot sufletul....Ca am chiulit serios la capitolul asta....
      Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
      sigpic

      Comment


      • Cer scuze tuturor celor care m-au sunat aseara... Am dormit ca bou in front de la 19 la 2:30 si am pus toate telefoanele pe ``vibratii``

        Renesis daca poti te asteptam maine la 18...

        sigpic

        Comment


        • Este super la clubul elevilor, nu mam gandit ca se poate intra acolo in parcare ca mereu vedeam masina de paza in fata portilor si am crezut ca nu ne da voie sa intrat!!!!!
          Ne vedem diseara deci!!!!

          Comment


          • Gata si intalnirea de azi. Cu toate ca am fost doar 4 masini si 5 membri a fost o intalnire "educativa".
            Saptamana viitoare o punem de un gratar/pescuit? Chiar daca nu ne strangem prea multi ar fi misto sa iesim pe undeva. Sa gasim o locatie buna din toate punctele de vedere si sa mergem!
            In tara momentan.

            Comment


            • O da, mai mult decat educativa.
              Costin, daca se merge la peste/gratar... Count me in. Acum ceva vreme si bobo parea interesat:P.
              sigpic

              Comment


              • Eu cu fratimiu am fost la slava rusa , slava cercheza... Sambata... Daca ne strangem mai multi poate mergem cu totii peacolo.. Va garantez ca e super locatza... ... Padure deal...
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • Duminica acum o sa fac pe dracusorul in 4 ca sa ajung si eu la intalnire .Sa auzim numai de bine baieti si imi cer scuze ca am chiulit atata timp.
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Originally posted by gxg View Post
                    Eu cu fratimiu am fost la slava rusa , slava cercheza... Sambata... Daca ne strangem mai multi poate mergem cu totii peacolo.. Va garantez ca e super locatza... ... Padure deal...
                    Mergem sambata ca merg si eu daca e,imi place la slava rusa,e super acolo si aer curat.

                    Comment


                    • Supercar dece sambata si nu duminica

                      sigpic

                      Comment


                      • Duminica nu pot eu sa ajung la intalnire

                        Comment


                        • Si eu sunt de acord sambata dar nu ar fi nici o problema nici duminica numai sa mergem odata ca de cat timp se vorbeste despre asta dar nu e nimeni hotarat.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Multi dintre noi lucram si simbata.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • Deci pe la urma ce se va petrece Duminica ? Unde se va tine intalnirea ? Numai bine la toata lumea
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Eu as vrea sa vad , cine vine sambata la gratar cine vine duminica si asa vom hotara...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google