Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gxg View Post
    Eu cu fratimiu am fost la slava rusa , slava cercheza... Sambata... Daca ne strangem mai multi poate mergem cu totii peacolo.. Va garantez ca e super locatza... ... Padure deal...
    Atunci asta sa fie locatia. Nu stiu unde e dar suna bine. Ce distanta e pana acolo?
    Eu vin chiar daca e sa fie Sambata sau Duminica.
    In tara momentan.

    Comment


    • Din Constanta de la mine de acasa pana in Slava rusa sunt 80 Km

      Comment


      • Din partea mea e ok. Daca e sa mergem ar fi bine sa nu mergem fiecare cu masina lui ci sa ne strangem spre exemplu cate 4 persoane intr-o masina (sau mai multi daca e vorba de vreun MCV). Deci cine se baga?
        1. CosTin
        2. Andy ???
        3. Sonykel ???
        4. Gxg ???
        5. Supercar ???
        6. Edy ???
        7. Bobo ???
        ......Altii???
        In tara momentan.

        Comment


        • Eu merg sambata ... Cine mai vrea si crede ca poate veni sa zica ca mai e putin pana sambata

          Comment


          • Eu sambata nu pot si nici andy nu poate(muncim si sambata)

            sigpic

            Comment


            • Sambata dau cu sapa si nici nu prea sunt pasionat de o fuga la slave. Am multi prieteni in Slava Chercheza, e superba zona... Dar sa bat 160 de km (dus-intors) doar pentru un gratar... Nu ma pasioneaza. Bat si 200-300 daca se lasa cu pescuit sau ramas peste noapte. Have fun si sa puneti poze. BTW e o manastire faina in zona aia.
              Numai de bine
              sigpic

              Comment


              • Mergeam dar sambata sunt plecat la tara , Duminica puteam dar nu-i problema mai sunt wekenduri cand putem sa mergem eventual sa ramanem si peste noapte. Numai bine la toata lumea
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Simbata nu pot sa vin, in plus sunt total de acord cu andy_x3m, doar pentru gratar nu sunt interesat.
                  Multa lume, putini oameni...

                  Comment


                  • Ok sa mergem Duminica daca asa poate sa vina lumea, iar despre locatie...Propuneti alta misto, unde sa fie loc si de pescuit. Daca nu ne grabim putin in alegerea locatiei nu o sa mai fie timp ca sa ne organizam pentru duminica asta.
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • Duminica daca e sa mergem pe undeva trebuie sa mergem pe undeva mai aproape.Ca daca ne intalnim la ora 4 e cam naspa sa mergem zeci de km aiurea, se face si tarziu. Propun sa mergem undeva mai aproape Valu ori Basarabi. Intra bine si acolo un mic o sparla ceva . Cum am mai spus daca nu se poate vor mai fi si alte wekenduri cand putem sa mergem , n-au intrat zilele in sac . Numai bine la toata lumea
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Mamaaa ce activitate! A spus unul dintre noi (nu dau nume:d) ca se intereseaza la cherhana cat e taxa de pescuit. Propun acolo. E aproape si pana la 16.00 ne intoarcem. Pufi? Edi? Costas? Costin? Fie? Bobo? Aaaa toti ceilalti?
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu merg daca va hotarati.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Pai vad ca nimeni nu se hotareste
                            deci pana la urma duminica sunt eu , cristinacht , costin si andy corect???

                            sigpic

                            Comment


                            • Vin si eu duminica, mai ales daca se merge la cherhana (in sfarsit am luat si eu vacanta)
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • Pai alte locatii numai sunt?...Intotdeauna la fiecare intalnire doar cherhanaua aia de la olimp exista?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google