Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ne vedem la dc ca vin si eu

    sigpic

    Comment


    • Si cu mine te vezi la DC.
      @ gabylzr: Locatia... E vis-a-vis de Gravity Park, parcul Tabacarie, langa Biserica... Nu stiu ce alte repere sa iti mai dau.
      sigpic

      Comment


      • Salutare!!! Sunt nou pe forum si as vrea sa stiu si eu daca la intalnire poate veni oricine sau tre sa ai invitatie?

        Comment


        • Oricine e bine venit... Te aspteptam duminica la ora 18:00 in parcul elevilor , intri si o iei pe alee in sus... Daca vrei vorbim mai multe pe mess... Id: adi_sonyk cine-mi da add sa zica ca e din logan club inainte altfel nu dau accept

          sigpic

          Comment


          • Daca e ne vedem la clubul elevilor. Stiu unde e locatia asa ca nu-s probleme. Mersi si sper sa reusesc sa ajung.

            Comment


            • Duminica la ce ora ne vedem la clubu elevilor pe la 6:00 (18:00)
              Last edited by SoNyKeL; 19 July 2008, 14:00.
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • Da si nu mai scrie mirc...

                sigpic

                Comment


                • si nu mai da quete la postul anterior
                  bn.... am inteles
                  Last edited by SoNyKeL; 19 July 2008, 14:38.
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Maine la intalnire vor mai venii 2 prieteni din Bucuresti, din cate stiu unu e membru Logan Club 100%.
                    Ne vedem la Clubul Elevilor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da vor mai veni 2prieteni de-ai tai unu e membru si unu e o ea ) nu???

                      sigpic

                      Comment


                      • Dap, e vorba de userul free_fiber si prietena lui. Bun.. Da restul? Nu isi mai anunta nimeni prezenta?
                        Numai de bine si ne vedem acolo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Acum am ajuns acasa fac un dus si ne vedem la locu nostru...
                          mi-e dor de voi

                          sigpic

                          Comment


                          • Imi cer scuze ca n am putut sa vin la intalnire. Am fost aseara la liberty parade si am venit dimineata pe la 6 si ceva. Toata ziua am fost chiaun . Saptamana viitoare iar nu o sa pot ajunge, sunt plecat la iarba verde 2 zile. Sa auzim numai de bine
                            Last edited by Christnacht; 20 July 2008, 20:59.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Nici nu mai vorbesc cu tine...
                              am si eu o rugaminte la toti cei care vin la intalniri si sper sa nu se supere nimeni...
                              de acum incolo cand vreti sa plecati mai devreme cereti nota de plata si achitati dupa ce aveti nota azi la sfarsit iar nu a iesit totalu am mai pus eu 3lei si hellman 10 si UNel restul...
                              lipseau vreo 20de lei doar ca sa ajungem la nota finala nu mai zic ca multi au lasat peste 2-3lei andrei , bobo si care au mai fost...
                              Sper sa nu se supere nimeni a gresi e omeneste dar deja sa intamplat de prea multe ori...
                              Noroc cu UNel ca ramanea amanet pe acolo... si nici nu mi-a trecut prin cap sa numar dinainte banii... i-am pus pe toti si sa plec si cand sa-i numere hopa hop

                              sigpic

                              Comment


                              • Mi-a placut la intalnire azi. A fost destula lume. Imi pare rau ca n-am putut sa mai merg si la un suc, dar putin mai devreme m-am intors de la tara. Asteptam si poze de la cei care au facut
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google