Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum ai putut sa faci asa ceva sony
    drive with speed than you die fast

    Comment


    • Costine uita-te mai baiete mai bine pe liste

      sigpic

      Comment


      • Sony de ce esti rau ? Doar stii f bine ca(k) noaptea ies ... Miercuri sunt de munca si nu pot ajunge ...Dar ne vedem joi seara ( pt cei care ies in parc )

        fara mirc... alexNeagu tocmai ce si-a luat warn... ti-e dor si tie ???
        Last edited by SoNyKeL; 28 July 2008, 23:04.
        1.6 MPI CRAZY DRIVER

        Comment


        • Din pacate nu pot ajunge miercuri pentru ca joi pe la 9:30 trebuie sa fiu in bucuresti deci o sa ma trezesc devreme. Nici duminica nu cred ca voi fi prezent pentru ca voi fi plecat din tara (sper). Recuperez peste doua saptamani
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • In principiu ne vedem miercuri. Zicea cineva ceva de o pizza, schimbam locul de comanda din parcare de la Aqua in parcare la Tabacarie.
            sigpic

            Comment


            • Nu zicea nimeni nimic de o pizza... Eventual mergem la o terasa ceva...
              In schimb zicea cineva ca nu ne vom intalni in tabacarie ,ne vom intalni tot la clubul elevilor dar jos la poarta

              sigpic

              Comment


              • Bun asa miercuri seara ... Mersi
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • La ce terasa mergem ?
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Surpriza... Alex nu mi-o lua in nume de rau dar anumiti useri mi-au atras atentia ca postezi prea mult... Cica nu se dau premii ptr cat mai multe posturi

                    sigpic

                    Comment


                    • Pai vream sa aflu cate ceva dar am vb cu deluxe si ma ajutat :P
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • Deluxe iepuras golanas , cand mai vi pe la intalniri apropo?

                        sigpic

                        Comment


                        • Iepuras ... Eu am masina in service ... Schimb toata partea stanga barile si oglinzile, as apt simplu fapt ca pot ) teoretic azi ... Miercuri ... E posibil sa o scot ... Trebuie sa imi pun ceva pe ea ... Si daca termin ... Trec sa va vad ... Si os a reincep sa vin la intalnirile nocturne )
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Si la intalnirile ``luminate`` nu vi?

                            sigpic

                            Comment


                            • Lumina dauneaza grav sanatatii ochilor la pasarile nocturne :p
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Adevar greiesti )
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google