Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putini azi...Numarati pe degete...
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • Azi 19.08.2008 Logan Club constanta implineste 1An!!!
      Tot azi adica MARTI , 19.08.2008 vom face o intalnire la On Plonge in portul tomis la ora 22:00...
      Sunteti rugati toti sa veniti...
      Dar aceasta intalnire va fi fara confirmare de prezenta deci vine cine vrea cine poate...
      Ne vom intalni la On Plonge ptr ca acolo a avut loc prima intalnire Logan Club Constanta

      sigpic

      Comment


      • Eu sunt prezent.....Ca acum un an am lipsit.....

        Aaaaaa......Si app.....Ca uitasem si nu mai merge sa dau edit....La Multi Ani ....Logan Club Constanta .....Sa ne vedem si la anu la fel poate cu mai multe fete noi....Si cei vechi sa ramana aceeasi....
        Last edited by darksid3; 19 August 2008, 00:59. Reason: post dublu
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • Chiar mai fratilor...Acum un an de zile a avut loc prima intalnire logan club constanta eu din pacate am inceput sa frecventez clubul de abia de la a 2 intalnire dar asta e:P.Am sa incerc sa ajung si eu la intalnirea aniversara de diseara si voi incerca sa il iau si pe APV cu mine.Ciao all

          Comment


          • La multi ani LOGAN Club CTA. Daca am cum sa jung voi venii, dar nu garantez.
            Numai de bine!
            sigpic

            Comment


            • Unde e streulea,ca el a venit la prima noastra intalnire din portul tomis si a filmat

              Comment


              • La multi ani "LoganClubConstanta" si tot ce va doriti, pentru club, pentru voi si pentru masinile voastre!

                Comment


                • Atat? Cine a fost aseara? O poza, o impresie? Eu am zacut cu 3mult febra...
                  sigpic

                  Comment


                  • Aseara prezenta a fost covarsitoare:
                    1.Leo
                    2.Sonykel
                    3.Rdd
                    4.Hellman
                    5.Zbuf
                    in total 6loganisti si 3loganuri

                    sigpic

                    Comment


                    • In seara asta ne vedem? Sper sa fiu si eu ma i viabil si sa ma pot rostogoli spre Tabacarie sau spre Clubul Elevilor.
                      in principiu pe la 22.00? Isi anunta cineva prezenta?
                      Numai de bine
                      sigpic

                      Comment


                      • Cred ca vin si eu in seara asta

                        Comment


                        • Duminica unde are loc intilnirea, la locatie ma refer?
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • Va salut pe toti !

                            In sfarsit va pot saluta si eu baieti. La multi ani si la mai multi, in numar cat mai mare . Am revenit si eu acasa , si sper sa pot fi prezent la intalnire Duminica, asta bineanteles daca se mai tin intalnirile. Sunt cam presat de timp si nu prea pot sa stau sa citesc ce sa mai scris in tot acest timp, dar macar sa-mi spuneti si mie care mai este locatia intalnirilor.
                            Pana atunci toate cele bune, si sa ne vedem sanatosi.
                            Cu stima, FLO.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Locatia este ori la Parcul elevilor in parcarea mare sau pe malul lacului langa biserica de lemn !!! Te asteptam si bine ai revenit!!!!!

                              Originally posted by SUPERCAR View Post
                              Cred ca vin si eu in seara asta
                              Supercar nu prea iti mai place sa mai vii pe la noi !!!!!!!!
                              Last edited by SoNyKeL; 20 August 2008, 19:19. Reason: post consecutiv

                              Comment


                              • Florin duminica intalnirile se tin jos in tabacarie in parcarea mare... La ora 18:00

                                In seara asta nu o pot numi intalnire logan club eu unu nu-mi mai asum raspunderea de a numi asa ceva intalnire logan club... Deci ne vedem in seara asta pe la 22 in tabacarie ca niste amici si atat...
                                Ptr ca mam saturat sa se numere masinile si alte dastea... Mi-e indiferent ca suntem doi sau minus doi... Eu unu o sa fiu prin tabacarie
                                In rest DUMINICA ora 18:00 jos in tabacarie
                                intalnirile nu se mai tin la clubul elevilor ptr ca ne-a gonit politia... oricum in curand o sa ne intoarcem la aqua

                                PS. flo ne-a fost dor de tine...
                                Sper ca nu va suparati ca vorbesc in numele tuturor nu???
                                Last edited by SoNyKeL; 20 August 2008, 19:20.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google