Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieri nu am reusit sa ajung la intalnire pt ca doar ce m-am intors din vacanta si dupa ce am trecut de 4 ori transfagaraseanul nu am mai avut energie.
    Sper sa pot ajunge saptamana asta la intalnire. Bafta!!!!! Pana atunci

    Comment


    • Si mie mi-a placut intalnirea . Desi nu ma asteptam sa fie decat cateva masini. Am facut cunostinta si cu baieti "noi" daca pot spune asa, si sper ca sa ne mai intalnim si alta data , poate in numar mai mare , ok?
      @adi_x3m = multumim pentru poze,
      @ sony - imi pare rau pt masina, stiu cat de mult tineai la ea, si imi inchipui cat de nasol iti este. Speri sa o rezolvi cat mai repede posibil.
      @ all - va doresc o saptamana buna si sa ne revedem sanatosi.
      Cu stima, FLO.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Maine bag masina in service luni cel tarizu o scot...
        deci s-ar putea sa lipsesesc si duminica asta si duminica cealalta ptr ca voi pleca la munte

        sigpic

        Comment


        • A fost o intalnire reusita,ne-am strans ceva de data asta

          Comment


          • A fost o intalnire reusita. Sony ce sa-ti zic capul sus tabla se face, fi fericit ca n-a fost ceva mai grav. Numai bine baieti
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Merci florin si mi-a parut bine sa te cunosc.
              Ne vedem duminica viitoare si eventual miercuri noapte, la 22.00 in parc la tabacarie.
              Numai de bine
              sigpic

              Comment


              • In legatura cu Miercuri, nu pot promite nimic, am o onomastica la care trebuie musai sa fiu prezent, dar nu se stie niciodata, Apropo, cam cine are de gand sa vina Miercuri la intalnire?
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Miercurea nu e o intalnire oficiala. In general au aparut multe masina (5-6 cel putin).
                  sigpic

                  Comment


                  • Aia de miercuri noaptea e pt raceri :P glumeam ... Cine nu are ce face in casa iese si da si o tura pe la intalnire
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • Logan 1.4 Mpi

                      Salll lume , ajung si eu pe 1-4 prin Constanta , as vrea sa cunosc cativa membri din orasul vostru , se poate face o intalnire ..............Ar fi frumos........Nu stau decat 3 zile.Multumesc.
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • Steel ,am primit mesajul tau , vezi ca ai un PM, ok?
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Baietii de pe dacia club organizeaza un gratar... Eu unul nu voi putea fi prezent la urmatoarele 2-3intalniri...
                          uitati ce zice bobo , organizatorul de pe dacia club...
                          ``O sa anunt urmatoarea intilnire dacia club-reno, care va avea loc in data de 6 septembrie (simbata) la Limanu la balta la un gratar si pescuit la ora 18.Am anuntat inca de astazi ca sa aiba lumea timp sa se hotarasca si pregateasca.Plecarea va fi din Constanta in jurul orei 17, voi anunta locul in zilele urmatoare.Pozele de astazi le pun mai tirziu sau miine.Va rog sa confirmati pe topic cine vine.``
                          Va voi tine la curent cu noi detalii...

                          sigpic

                          Comment


                          • Ok sa inteleg ca doar Sony a fost prezent la intalnirea de Miercuri? Iar in legatura cu gratarul de la Limanu ... Din pacate voi fi in sesiune si nu voi putea sa merg . I-am explicat lui Bobo de Duminica trecuta , si sigur sunt scuzat.
                            Cu stima, FLO.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Miercuri nu a fost nici o intalnire miercurea asta...
                              duminica va adunati va intalniti? Eu nu stiu daca vin daca imi iau masina din service vin

                              sigpic

                              Comment


                              • Miercurea nu e intalnire oficiala. Aseara am fost 3 4 masini (3 din logan club). L-am vazut si pe supercar, dar cand pleca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google