Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul acela alb de care radeti voi asa frumos o sa va pregateasca o supriza pana la sfarsitul anului. Jantele nu sunt intoarse daca va uitati mai atenti o sa vedeti cat sunt de late (are si un mic defect la ce a facut dar o sa se remedieze)

    Comment


    • Originally posted by alexzbf
      vad ca ideea cu tabara a prins.asa ca nu imi ramane de facut decat sa vorbesc de mese pentru duminica.cine stie,poate imi fac aparitia cu o noua masina,ceva mai mare:-p.pana atunci...have fun driving
      pai poti sa faci aranjamentele...cu 3 sau 4L in plus de motorina nui paguba,odata pe saptamana eu zic ca merita cate o iesire de genu asta si sper sa vina cat mai multi cu noi.

      Comment


      • As fi vrut sa vin si eu dar din pacate sambata sunt de munca pana la orele 19..imi cer scuze ..multe salutari loganistilor pasionati :P

        Comment


        • dar nu sambata....intalnirea e duminica pe 9 septembrie

          Comment


          • azi am fost la dealer... nemernicu de acolo pe langa ca era cam bleg si nu prea stia cum e cu laureate preferance... a zis ca nu-mi da nici macar presuri la masina... nu are nimeni o ``pila`` ceva pe acolo ...
            ca baiatu care ma servit azi nu mia placut plus ca nu sa prezentat... nush cum il cheama...
            astept sugestii pe PM daca aici nu se pot face publice...

            sigpic

            Comment


            • Nici mie nu mi-au dat nimic, dar nici nu le-am cerut, si nici nu ma interesau.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • pai cu perioada asta ploiasa niste presuri la picioare n-ar strica

                sigpic

                Comment


                • tot oftopic. covorasele pe care ti le dau de la dealer sunt "din mocheta" si nu fac mare branza. mai bine iti iei din oras de cauciuc.vezi la carrefour sau pe poporului
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • Intalnirea din 9 Septembrie din Parcul Tabacariei langa biserica neagra in parcare si-au anuntat prezenta urmatori useri de mai jos ai forumului:

                    1. CT-87-VFM
                    2. Christnacht
                    3. FLORYN
                    4. eu
                    5. alexzbf
                    6. DyZ
                    7. memo
                    8. gxg
                    9. Hellman
                    10. CT-07-APV
                    11. live4racing


                    asteptam confirmarea lui RamboX , ADU , danmincea, nicusor84 , miTzaH , Jonivip !!!
                    Last edited by SUPERCAR; 6 September 2007, 22:32.

                    Comment


                    • Originally posted by FLORYN
                      Mai baieti am si eu o mica intrebare, cine are cum sa ia legatura cu : FLAVY, NICUSOR84, WISEGUY, DANCRIS2628, RAMBOX. Am cautat prin paginile anterioare si am dat de ei, inafara de Rambox, care a mai scris, am observat ca ceilalti, lipsa. Ma gandeam ca, putem da de ei, si sa le aducem aminte de club. Sau, cine stie poate nu au avut acces la net.
                      Cu stima, FLO.
                      n-am avut acces la net, dar slava Domnului acum am deci pe 9 o sa fiu si eu prezent , abia astept

                      Comment


                      • La ce ora,tot la 18?la tabacarie dak am priceput bine,hai ca vin si eu cu fii-mea s-o mai plimb si pe ea cu ZKR-ul.

                        Comment


                        • Originally posted by SUPERCAR
                          Intalnirea din 9 Septembrie din Parcul Tabacariei langa biserica neagra in parcare si-au anuntat prezenta urmatori useri de mai jos ai forumului:

                          1. CT-87-VFM
                          2. Christnacht
                          3. FLORYN
                          4. eu
                          5. alexzbf
                          6. DyZ
                          7. memo
                          8. gxg
                          9. Hellman
                          10. CT-07-APV
                          11. live4racing


                          asteptam confirmarea lui RamboX , ADU , danmincea, nicusor84 , miTzaH , Jonivip !!!
                          vin si eu deci ma treeceti la lista

                          Comment


                          • Intalnirea din 9 Septembrie din Parcul Tabacariei langa biserica neagra in parcare si-au anuntat prezenta urmatori useri de mai jos ai forumului:

                            1. CT-87-VFM
                            2. Christnacht
                            3. FLORYN
                            4. SUPERCAR
                            5. alexzbf
                            6. DyZ
                            7. memo
                            8. gxg
                            9. Hellman
                            10. CT-07-APV
                            11. live4racing
                            12. nicusor84
                            13. RamboX

                            Asteptam confirmarea lui ADU, danmincea, miTzaH, Jonivip !!!
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Originally posted by RamboX
                              La ce ora,tot la 18?la tabacarie dak am priceput bine,hai ca vin si eu cu fii-mea s-o mai plimb si pe ea cu ZKR-ul.
                              tot acolo te asteptam...poate vine si FLORYN cu baietelul

                              Comment


                              • daca sambata eram de zi duminica sunt de noapte ... lucrez 12/24..12/48 sorry mi-ar fi placut sa vin ..dar la urmatoarea promitr ca vin :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google