Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihai ce zici facem divizia racing de la logan club constanta ?
    1.6 MPI CRAZY DRIVER

    Comment


    • Mai multe detalii te rog frumos

      Comment


      • Logan 1.4 Mpi

        Buna ziua Constanta,am ajuns la voi si as vrea sa particip si eu la intalnirea de miercuri doar daca ma acceptati , daca ma vedeti prin Constanta sau Mamaia faceti din faruri ca nu va cunosc.....Eu am Logan albastru cu nr IS-58-DAB....
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Logan 1.4 Mpi

          Asta este avionul meu ...........
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Bine ai venit Steel ne vedem miercuri la ora 22 la intalnire

            Comment


            • Logan 1.4 Mpi

              Asta este avionul meu ...........
              Attached Files
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Mihai (APV) si eu as fi vrut sa ne vedem, ca nu te-am mai vazut de pe vremea cand erai pieton. Urata perioada.... Caahhhh. Apropo ziceai ca ai muncit, dar se vad rezultatele , nu-i asa?
                Steel iti dai seama ca no sa te vanam acum, asa ca ne vedem la intalnire, ok?
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Baieti eu maine dimineata la ora 8 plec... Deci miercuri sigur nu vin iar duminica e posibil sa nu vin... Asa ca il rog pe Floryn sau Andy_x3m sau amandoi impreuna sa se ocupe de intalniri... Oricum toti sunteti baieti de treaba asa ca nu e nevoie de vreun ``conducator`` cu mot... I will miss you... Sau nu

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Hellman View Post
                    Mihai ce zici facem divizia racing de la logan club constanta ?
                    vreau si eu
                    CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                    Comment


                    • Organizare intalnirii neOFICIALE de miercuri noapte:
                      Bah... Ne vedem la 22.00 in parc la tabacarie sau jos la clubul elevilor???
                      Scrieti pe topic unde ne vedem si daca ne vedem sa stie si Steel si parca mai zicea cineva din tara ca e prezent la mare sapt asta.
                      Ne vedem maine seara.
                      @Hellman - Divizia racing??? Sa-l citez pe APV-ul, "dezvolta" (ma rog, da niste detalii).
                      sigpic

                      Comment


                      • (cu acordul lui andy) Cu privire la gratarul si pestele de sambata (intalnirea cu ceilalti): "Pentru ca se intuneca mai devreme si nu mai este nici asa cald, plecarea va avea loc la ora 15 din Constanta din Piata Ovidiu, urmind sa ne intilnim la ora 16 in gara la Mangalia, dupa care urmeaza cumparaturile(unde se mai pierde ceva timp)." Zic asta pentru ca poate mai e lume care inca nu a aflat.
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • Merci mult ca ai anuntat andrushk. Nu ai nevoie de acordul nimanui, ti-am spus-o si pe mess. Cat timp se scrie legat de intalnire... No wories. Oricum eu nu sunt decat un user ca voi toti, deci...
                          Sonikel e organizatorul de intalniri, dar e in concediu momentan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by andrushk_mib View Post
                            (cu acordul lui andy) Cu privire la gratarul si pestele de sambata (intalnirea cu ceilalti): "Pentru ca se intuneca mai devreme si nu mai este nici asa cald, plecarea va avea loc la ora 15 din Constanta din Piata Ovidiu, urmind sa ne intilnim la ora 16 in gara la Mangalia, dupa care urmeaza cumparaturile(unde se mai pierde ceva timp)." Zic asta pentru ca poate mai e lume care inca nu a aflat.
                            Dar ce se intampla sambata...Unde plecati?

                            Comment


                            • Simbata ora 15 se pleaca din Piata Ovidiu la Limanu(linga Mangalia) la gratar si pescuit(fara taxa si drumul este foarte bun), cu mine cei care vin se intilnesc la ora 16 in gara la Mangalia.Cumparaturile se vor face din Mangalia.Cine este interesat este binevenit si rugat sa anunte.
                              Multa lume, putini oameni...

                              Comment


                              • Divizia Racing = cei care participa la concursuri (linie indemanare ) sau la liniutze ... Cei care isi modifica loganu pt asa ceva .
                                SirNenea cred ca a inteles despre ce vb ...
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google