Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pigoo, azi deja e maine (scriu dupa 12 noaptea), deci LA MULTI ANI!!!
    Tinand cont ca duminica e intalnire de zi, eu zic sa nu o mai facem pe cartitzele, cand e noaptea... Sub pamant, cand e ziua hai sa ne vedem la lumina zilei, e mai benefic pentru aparat.
    Duminica la 18.00 sau, tinand cont ca s-a mai scurtat ziua o readucem la 17.00?
    Nu uitati sambata de gratarul organizat de Bobo77, de la Limanu, alaturi de cei de pe DC.
    sigpic

    Comment


    • Logan 1.4 Mpi

      Sal , am ajuns si eu acasa ......... Bine si fara probleme.Am ramas impresionat de masile voastre si chiar vreau cateva idei de la voi , mai ales cu luminile ...........Arata MARFA.Spre sa va fi placut si DABULICA mea , atat am putut sa fac dar acum am idei noi .Multumesc ptr. Primire si vreau sa va spun ca sunteti intradevar niste LOGANISTI FANTASTICI.
      Attached Files
      Last edited by Steel; 5 September 2008, 01:34.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Aloha lumeeenicusor is back, pe principiul i`am the one and only ,nobody i`d rather be chai a fost talent intalnirea dupa multa vreme in care nu v-am mai vazut

        Comment


        • Originally posted by Steel View Post
          Sal , am ajuns si eu acasa ......... Bine si fara probleme.Am ramas impresionat de masile voastre si chiar vreau cateva idei de la voi , mai ales cu luminile ...........Arata MARFA.Spre sa va fi placut si DABULICA mea , atat am putut sa fac dar acum am idei noi .Multumesc ptr. Primire si vreau sa va spun ca sunteti intradevar niste LOGANISTI FANTASTICI.
          Multumim pentru poze steel si te mai asteptam si la anul la mare

          Comment


          • Salut lume. Merci de poze steel, mai ales ca apar si eu in vreo 2
            Nicusor, tu erai cel al carui nume il uitasem, imi cer scuze.
            Intrebare intrebatoare: duminica la 18.00 sau la 17.00???
            sigpic

            Comment


            • Facem si duminica asta la ora 18,ultima duminica pe acest an la ora asta,urmatoarea va fi la ora 17

              Comment


              • La decizia covarsitoare a... Lui supercar facem la 18.00 (glumesc), sau cel putin asta pana maine cand vb cu Sonykel sa vad ce se decide. Eu raman la ideea de a vota un pic, asta asa pana hotareste organizatoru' pufos ce si cum
                sigpic

                Comment


                • Eu as zice sa mutam la 17 dar depinde si de cum pot si ceilalti
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • Originally posted by andy_x3m View Post
                    La decizia covarsitoare a... Lui supercar facem la 18.00 (glumesc), sau cel putin asta pana maine cand vb cu Sonykel sa vad ce se decide. Eu raman la ideea de a vota un pic, asta asa pana hotareste organizatoru' pufos ce si cum
                    Nu e vorba ca am zis eu,dar chestiile astea se stabilesc din timp nu inainte cu 2 zile,parerea,poate sunt uni care intra mai rar pe forum si au ramas cu idee ca intalnirea e tot la 18!

                    Comment


                    • Foarte bine punctat SUPERCAR
                      CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                      Comment


                      • Deci pe la urma cum ramane ? Duminica s-ar putea sa vin si eu( am zis ''s-ar putea'' imi iau o marja de siguranta ) . Imi pare rau mai mult ca n-am putut sa vin miercuri dar asta e. O sa mai vina Steel pe la noi ca si ceilalti colegi care vor sa ne viziteze . Sa auzim numai de bine
                        Last edited by Christnacht; 6 September 2008, 11:46.
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Salutari de la munte!Nu am arie de acoperire aici in zona asa ca nici net nu am. maine(adica duminica) cred ca ajung acasa , sper sa ajung in timp util la intalnire.
                          Vad ca nu prea imi duceti dorul
                          In legatura cu racing club , hellman pune-ti pofta in cui! Si restu... Cine vrea racing exista xteam , nsl , xce , sv si restu!
                          Ora de intalnire daca vreti o mutam la 17sau 16(cum era inainte) dar de duminica viitoare!
                          Va salut si mie dor de voi! Ps loganul rulzz,nu ma dezamagit de loc nici pe serpentine nici la drum intins nici in regim off-road. Ca sa nu mai vorbim de consum, constanta focsani benzina de 75de lei (calculat la pompa)cu 3persoane si portbagaju plin!
                          Attached Files

                          sigpic

                          Comment


                          • Si eu sunt deacord cu modificarea orei de intalnire , la ora 17 dar, de Duminica viitoare, acum e prea din scurt, si va iesi confuzie.
                            Sper ca Duminica asta sa pot veni si eu, daca nu ... Asta e .
                            Sony , chiar ma bucur ca nu ai semnal la tel, sau acces la net, si nici nu te asteptam prea curand pe la intalniri, si tu ne intrebi daca ne este dor de tine?????
                            Misca-ti rotile in parcare la intalnire, ca te sparg !!
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Nici n-am stiut Sonykele ca esti plecat la munte. Te salut PUFY . Ne vedem maine la intalnire. Sa auzim numai de bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                                Nu e vorba ca am zis eu,dar chestiile astea se stabilesc din timp nu inainte cu 2 zile,parerea,poate sunt uni care intra mai rar pe forum si au ramas cu idee ca intalnirea e tot la 18!
                                Supercar, imi cer scuze dar a fost o gluma. Eu doar am cerut parerea, sony e organizatorul, el se ocupa de locatie si de ora.
                                Maine ne vedem la 18.00 in tabacarie? Partea "proasta" e ca la parcul de role e nush ce festival extreme si azi era nebuneala maxima pe la 6, 6 juma... Sper sa gasim loc de parcare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google