Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu pot venii astazi...
    Multa lume, putini oameni...

    Comment


    • Daca va fi aglomerat prin parcarea aia, vedem noi , poate ramanem pana ne strangem undeva afara la strada, si pe urma ne mutam locatia in alta parte. Eu cred ca nu vor fi probleme, si vom avea loc si noi pe acolo pe undeva , in partea stanga , mai spre parc asa .
      Cu stima, FLO.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Sper sa pot ajunge si eu astazi, ca am lipsit cam mult timp, dar pana la urma la ce ora si in ce loc?
        ora am inteles ca 18 dar locul?
        eu o sa merg la tabacarie spre biserica de lemn, sper sa va gasesc pe acolo.....

        Comment


        • Pai acolo e In zona aia zicea andy ca s-ar putea sa fie aglomerat dar ne descurcam noi.
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • Eu propun iar intalnirile sa aibe loc la aqua pt ca turistii au plecat ... Si ora zic 16 sau 17 ... K deja se intuneca mai devreme ...
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • Brava ba hellman, bine ca ne-ai adus aminte. Cred ca deja ar fi vremea sa ne revedem la locul nostru, bineinteles de sapt viitoare.
              Azi nu cred ca am cum sa ajung, nu promit, dar nu cred ca am cum.
              sigpic

              Comment


              • Gata m-am intors mama voastra de golani
                Miercuri cine vine?
                Intalnirile le mutam la 17 sau la 16 cum era inainte? Mai asteptam o duminica si dupaia la Aqua...
                Deci miercuri seara cine vine?

                sigpic

                Comment


                • Eu nu am cum sa vin ca sunt cu munca. Dar de ce nu de duminica asta sonykel ? Promit k fac show daca muti intalnirea la aqua :P
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • Ptr ca inca mai sunt turisti pe la aqua

                    sigpic

                    Comment


                    • Fratilor scuze ca am lipsit, dar cand sa ies din casa sa vin la intalnire, hop musafiri la usa, asa ca...... Iar n-am putu veni. Ramane pe alta data, ok?
                      @Sony - bine ai revenit .
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Originally posted by Hellman View Post
                        Eu nu am cum sa vin ca sunt cu munca. Dar de ce nu de duminica asta sonykel ? Promit k fac show daca muti intalnirea la aqua :P
                        din pacate de luni e targ de haine in mamaia si din pacate si parcarea de la aqua e ocupata de un mare cort
                        + ca inca se percepe taxa de parcare in mamaia si multi or sa faca urat pentru 2-3 lei care ii da pe parcare si iti zic sincer ca inca mai sunt o gramada de turisti sau cel putin parcarea de la aqua e inca full
                        CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                        Comment


                        • Floryne eu unu te iert. Sa nu se mai repete ( glumeam sa nu ma chilaresti cand ai sa ma vezi ) ). A iesit ok si intalnirea de azi. A venit pe la ora 19 si un nou coleg dar sa-mi fie rusine nu mai stiu cum il cheama. A zis ca daca o sa-i permita timpul o sa vina si saptamana viitoare. Na dumnealui are familie, 2 copii..... Sa azuzim numai de bine
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Si am fost si eu
                            sigpic

                            Comment


                            • Pigoo tu esti cel cu loganul rosu nu? Incantat de cunostinta...
                              cred ca domnul care a venit la 19 de care zice cristinacht e din tuzla

                              sigpic

                              Comment


                              • Da asa este Sonykel. Are un Logan ph2 alb de 1.4
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google