Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi permit sa mai aduag cateva persoane in urma unor discutii pe mess...
    Floryn Andy_x3m... Oricum daca nu veniti doar ptr ca ploua mise pare puieril daca ploua cu galeata adica e furtuna vijelie e alta chestie dar doar daca picura nu aveti de ce sa nu veniti... Oricum eu o sa propun sa merem la un suc o pizza ceva ca am chef de o pizza...

    PS.bbogdan eu nu am unde so tin in curte pot so tin in subsol la bloc? pot pot

    sigpic

    Comment


    • Pariez ca ai fi in stare sa consolidezi macar balconul...

      Comment


      • Daca dai tu cisterna il consolidez si pe al tau... Daca nu ai iti fac unu

        sigpic

        Comment


        • Niste cartofi nu vrei Pufy? Hai ca ne bagam si la pizza ca si eu parca vreau sau poate dam comanda si mancam in parcare
          PS legat de cisterna, daca te superi o pui in silver bullet :P
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • Prezent si eu azi la intalnire . Sony FANFARA SA CANTE CAND APAR
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • Erau eu sa zic ce fanfara iti pun sa cante da mie ca te superi...
              azi la 16:00 in tabacarie pazea ca e frig frig rau rau... Deci cred ca stam maxim 30min in tabacarie si dupaia ne mutam la o pizza un suc ceva...

              sigpic

              Comment


              • Nu pot sa vin desi as fi vrut, de fapt pina pe 1 octombrie nu contati pe mine, prietenii stiu de ce...
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • Da bobo stim...
                  ideea e ca eu azi sunt bine dispus nu stiu ce am de sunt asa bine dispus da mam sculat mam dus am facut piata am cumparat fructe si legume(anormal ptr mine deobicei e tigari cola si shaworma) am venit acasa si mi-am facut ordine in camera...
                  deci azi sunt prea bine dispus cred ca e ceva cu experimentu ala cu gaura neagra

                  sigpic

                  Comment


                  • Din pacate nici pe mine nu va bazati, ca de obicei a aparut ceva , asa in ultimul moment si nu cred ca am timp sa vin .
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • Plm cred ca vin si eu...Dar numai daca reusesc sa gasesc haine mai groase
                      CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                      Comment


                      • Plm nu mai vb vulgar plm

                        sigpic

                        Comment


                        • Azi o intalnire mica si cam nereusita...
                          1.Sonykel
                          2.Hellman
                          3.Andrushk
                          4.SirNenea
                          5.Fth
                          6.Supercar
                          7.Piagoo

                          Duminica viitoare propun sa mergem la cherana cine vine?Ma sustine cineva?

                          sigpic

                          Comment


                          • Mda, a cam batut vantul azi Cat despre cherhana, eu unul vin
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • Atunci cherana sa fie... Chiar daca mergem doar noi doi cherhana sa fie...

                              sigpic

                              Comment


                              • Imi cer scuze, dar nici azi nu am avut cum sa vin si cred ca pana pe 28 nici nu mai vin. Ideea cu cherhanaua in schimb imi surade tare, acolo ma aliniez si eu celor 2 care au strigat deja prezent.
                                Numai de bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google