Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da ... La cherhana:P
    Logan 1.6MP

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL View Post
      Later Edit: pariul dintre mine si andrushk se referea ca cine se scoala primul il suna pe seba(csebalyn) sa-l intrebe cand ajunge in ct , dar se pare ca seba e in bucuresti si nu mai trece pe la noi
      Da, pufy a castigat pariul, in sensul ca el s-a trezit primul, dar credeti cumva ca el l-a sunat pe seba? Nu, ca i-a fost lene
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • Originally posted by andrushk_mib View Post
        Da, pufy a castigat pariul, in sensul ca el s-a trezit primul, dar credeti cumva ca el l-a sunat pe seba? Nu, ca i-a fost lene
        pai sicine a sunat pana la urma ? )
        Logan 1.6MP

        Comment


        • Azi e meci mare in CL si joaca steaua...Asa ca nu pot sa vin,sorry

          Comment


          • hey

            Originally posted by SUPERCAR View Post
            Azi e meci mare in CL si joaca steaua...Asa ca nu pot sa vin,sorry
            mai bine te duceai la intalnire decat sa te uiti la meci
            Logan 1.6MP

            Comment


            • Domnu cu logan clab sa posteze aici ca e noul membru...
              alex andrushka a sunat dar ideea e ca eu m-am trezit primul si azi la fel inca baga somn

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                Domnu cu logan clab sa posteze aici ca e noul membru...
                alex andrushka a sunat dar ideea e ca eu m-am trezit primul si azi la fel inca baga somn
                dar tu de ce esti asa matinal ? :|
                Logan 1.6MP

                Comment


                • Unii au treaba (examene, munca) iar altii sunt in vacanta in adevaratul sens al cuvantului ;)
                  Trebuie sa intelegem ambele categorii
                  PS: a doua categorie mai are 2 saptamani si o s-o devanseze pe prima cu ora de trezire: INCEPE FACULTATEA!!!
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • Incepe facultatea , iar ne mutam la Birou sau jos la Sufragerie sa jucam remy
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • Pana la urma v-ati mai intalnit Miercurea asta?
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        Bogdan ala primu zic ala cu vasu... Vi si tu?
                        Imi cer iertare de lipsa la apel,dar probleme importante m-au tinut departe de hruba in care iimi tin computatorul.
                        As fi vrut la cherhana,ma batea gandul sa vad ce-i acolo,pentru ca se apropie aniversarea casatoriei si e randul meu sa o invit undeva unde nu a mai fost,unde sa-i placa si daca se poate sa fie si original.
                        Problema e ca ne-au invitat nasii pe la ei duminica seara.
                        Daca nu mergeti la cherhana si va intalniti la 16.00 prin oras am timp sa ma reped o ora pe acolo,ca pe la 17.00-17.30 trebuie sa-mi recuperez soata de la servici(trebuie sa munceasca cineva in casa asta!)si sa purcedem la nasi.Asa ca dati un semnal incotro o luati.

                        Comment


                        • Bogdan, din cate am mai discutat noi cei care am vrea sa mergem, ora de mers la cherhana ar fi mai devreme (undeva pe la 12 plecarea din constanta) deci tu stii ce timp ai. Sa vedem ce zice si pufosul organizator si restul
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • Daca e sa merem la cherhana plecare se va face din ct pe la 2-3...
                            deci pana acum doar eu si andrushk merem singur?
                            andrushk ce facem ma? Merem doar noi si ne punem la o masa daia de 2persoane cu lumanare si alte romantisme ???


                            ba baiete adica ba andrushk la 12 sa te scoli tu matinalule care esti tu un matinal... eu sambata am nunta hai sa plecam la 1


                            PS. am postat in acelasi timp cu adrushl care e un matinal matinalos

                            sigpic

                            Comment


                            • Mah NEmatinalule NEmatinalos :P daca mai vine si altcineva merem, daca nu cred ca o sa stam prin preajma la o pizza, un capuccino ceva

                              PS: am uitat de nunta mah, si tu in loc sa apreciezi ca faceam sacrificiul sa ma scol ca sa plecam la 12...
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • Te însori? Şi eu nu ştiam?
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google