Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ma insor cu unu rocri... Il cunosti???
    pai ba andrushk vedem daca ne strangem 3-4persoane ptr cherhana cu plecare de la 12-1 daca nu ramane clasic cu intalnire la 16...
    deci inca o data intreb...
    Cine vine duminica la cherhana cu plecarea din constanta la 12-1 , cine vine sigur...

    sigpic

    Comment


    • Stai ca bat eu recordul la matinalitate, trebuia sa postez la 7 cand m-am ridicat din pat
      pana la urma ce e cu cherhana asta, se da mici si bere moca sau ce?

      Comment


      • Se da o tuica moca .De preferat este sa mergi cu sofer la schimb... .

        Comment


        • E departe ma?
          As cam veni si eu...

          Comment


          • Ba ia gata cu off topic(mai ales pasaroiu somer...)
            deci florian eu am postat de la 6 ) la cherhana nu se da nimic moca , decat ce zicea cromatic un pahar de tuica , merem acolo ptr ca e un local frumos tot timpu ne-am simtit bine , bem un suc mancam un peste(cine vrea , cine nu mananca altceva)stam si discutam...

            Deci cine vine ca turbez... Plecare se face la 13 din tabacarie
            1.Sonykel
            2.Andurshk(cred ca sforaie cu bulbuci la ora asta)
            3.Cine?
            Supercar,Andy_x3m,SirNenea, BBogdan , cromatic , alxex , florian care vine sigur? Daca nu ne strangem minim 4 persoane nu mai merem

            sigpic

            Comment


            • Cu plecare la ora 13, pare ok, oricum pentru mine de obicei este o ora moarta, inseamna ca pana seara se poate reveni, eu ma gandeam ca sar putea sa mai am o escapada dupa pra 19, oricum trebuie sa ma consult cu nevastamea
              Da inafara de tzuica ce mai servesc maestrii? Un mic, un carnat afumat ceva? Nu de alta da eu sunt cu mancatul
              Si sa dau si eu un serch p'aici, sa vad unde vine localul, ca daca'i departe zic pas, merg si mananc o pizza undeva prin Constanta City.

              Comment


              • Aproximativ 40km de constanta ... Nu`i departe ... Adica ai frate ... pai floriane ... Mergem noi cati o sa fim 5persoane ... Si zicem ca mai trebie sa vina 5 persoane ... Si o sa aduca tuica pentru 10 persoane si o bei u pe toata ... Ca sa iti treaca si pofta de mancare ... Ca nu iti da si mancare moca ...

                eu in mare vin ... Doar sa nu se iveasca ceva pe moment ... As zice ca mai bine pe la 3 sa fiti la cherhana ... Adica mi s`ar parea o ora mai acceptabila ... 2 pleacrea din CT ... :-s
                Logan 1.6MP

                Comment


                • Alex, tu vii in mare?
                  Bai eu aflu duminica daca am cum sa vin, deci... Pana atunci faceti planul fara mine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Florian au si mancare normala ceafa de porc snitele etc etc... Si nus 40km sunt mai putini e imediat dupa23 august cam 30si ceva

                    sigpic

                    Comment


                    • Aa pai e parfum, nu e departe, eu ma gandeam ca vreti sa mergeti spre delta ca mai sunt cherhane.
                      Acuma voi vreti sa dau pe gat "otrava" cu care parlesti gaina de tulei, daca vreti va dau si eu numai ca a mea este echivalentul la kerosen, exact ca in bancul ala...Nu cred ca il stiti

                      Comment


                      • Bancu nul stim iti dau voie sal zici... Tuica aia mie misa parut ok dar nu prea sunt un alcolist cu experienta... Deci vi sau nu? Sau te mai gandesti poti sa vi si cu nevasta... Ca sa avem si noi femeia noastra














                        PS. A fost banc , ultima parte

                        sigpic

                        Comment


                        • Atata vreme cat programul artistic CHERHANA se incadreaza intre orele 13.00 si 16.00,contati pe mine,indiferent cat dureaza in intervalul asta .La 16.00 trebuie sa vin sa iau puradeii ,sa recuperez nevasta si sa ma infiintez la nasi.

                          ...Si daca nu veniti,vin la 16.00 in Constanta,dar la 17.00 trebuie sa plec.
                          Last edited by SoNyKeL; 20 September 2008, 00:47.

                          Comment


                          • Vin 100% si eu
                            Logan 1.6MP

                            Comment


                            • Originally posted by SoNyKeL View Post
                              Ba ia gata cu off topic(mai ales pasaroiu somer...)
                              Faci baza sonykele...De luni nu mai sunt somer.
                              Scuze de offtopic

                              Comment


                              • Bai , fivar cherhanaua de ras sa va fie , azi de pofta am mancat numai peste sau fructe de mare, tare mult as fi vrut si eu sa vin cu voi, dar din pacate ne desparte cca 1300 km . Poate alta data, ok? Aaa si sa nu uit, pufosule te sparg, organizezi chesti deastea , numai cand sunt eu plecat , la's ca vezi tu !
                                Baieti, numai bine, si sa ne vedem sanatosi.
                                Cu stima, FLO.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google