Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maestre, fata mea e numai pentru mine dar pentru tine am eu una numai buna !!! Da numai un pic de rabdare sa ai sa o scot din grajd






    P.S. Este doar o poanta, bancul vil zic eu...

    Deci eu vin si imi iau si mandra, asa ca imi e drag de ea si apoi pe post de back-up.
    Last edited by florian; 20 September 2008, 00:33.

    Comment


    • Ok bun deci la cherhana avem.
      1.Sonykel
      2.Andrusk
      3.Bbogdan
      4.Alxex
      5.Florian

      florin fac intalnirea acum ptr ca va pleca andrushk si o fac asa de despartire

      maine eu nu voi intra pe forum asa ca andrushk va lua decizii in numele meu...
      daca e ceva cu plearea ora locu vi-le comunica andrushk

      sigpic

      Comment


      • Ai ca suntem 5 poate vine si andrei ... Poate mai apar si altii ... Ai dat un zvon pe ********* poate vine si de acolo cineva ?? ... Andrusk da unde pleci bre ?
        Logan 1.6MP

        Comment


        • La Brasov, ca incepe facultatea... In Constanta sunt numai in vacante
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • Pe la ce ora plecati din Constanta ?Ca mi-a dat voie nevasta sa vin si eu!!!

            Comment


            • V-as propune eu sa plecati pe la 13:00 ca sa fiti aici pe la 14:00 ... Ar fi minunat
              Logan 1.6MP

              Comment


              • Cred ca e in regula ora, asa a zis si sony intr-un post precedent. Probabil sony o sa vina cu mine, ne intalnim cu florian in tabacarie pe la 13 fara 10, apoi trecem pe la andy, iar cu bogdan si alex ne intalnim acolo. Va spun mai incolo exact ce si cum,dar in linii mari cred ca asa ramane
                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                Comment


                • Pe mine sa ma sune cineva cand plecati din constanta .... Ca sa stiu sa ma pregatesc ...
                  Logan 1.6MP

                  Comment


                  • Poate numai este nevoie sa ajung pana la tabacariei pt intalnire ca apoi de acolo sa plecam, asta in cazul in care iesim din constanta prin km5, asta pentru mine inseamna sa tai tot orasul si apoi sa ma intorc inapoi, dar vedem pana maine mai este. Am eu o vorba, facem planuri ca tiganii si poate nu iese nimic

                    Si sper ca pana maine la plecare sa termin si eu de montat noile difuzoare, daca nu vin cu fetele de usi in porbagaj, o sa trag direct de tija ca sa deschid usa.

                    Comment


                    • Te ajutam noi sa le montezi )
                      Logan 1.6MP

                      Comment


                      • Facem asa florian, normal ca n-are rost sa strabati tot orasul, nu stiam unde stai
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • Florian si alxex lasatimi numerele de telefon pe pm. Nam net decat pe mobil deci mai greu cu forumu
                          Andrushk o sa te sun eu mai tarziu

                          Poze in premiera de la nunta lu bobo.
                          Casa de Piatra!!!
                          Attached Files

                          sigpic

                          Comment


                          • Casa de piatra si tot ce va doriti!!!
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • Casa de piatra si sa fie fericiti!

                              Comment


                              • Stau in Medeea, cartier de case, vizavi de CET, voi veniti ori pe varianta si treceti pe langa mine(doar 100m) ori o luati pe mangaliei si in cazul asta ne intalnim pe la unul din marketurile de la iesire din oras.

                                Mai nuntasu~ tu sa bagi poze cu tine cu obligatia ca in mana stanga sa fie paharu cu 'beutura' si in cealalta friptanu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google