Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba de ce zice astia ca sunt tampit )
    Logan 1.6MP

    Comment


    • Probabil pentru faptu ca ne-am bagat pe faleza in costinesti si pentru ca ai facut off-road cand am plecat de acolo
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • @bobo - sa fiti sanatosi si sa va intelegiti
        @restu - azi super intalnire, chiar daca au fost putini macar au fost oameni care au demonstrat ca stiu sa se simta bine. Din pacate sunt convins ca o astfel de intalnire nu va iesi veci daca ne adunam 15 20 de masini... Din pacat.
        @astea de azi care au facut'o pe fotografii - agajativa! La o revista de paparazii, nu v'a scapat nimic
        sigpic

        Comment


        • Supercar aveau de toate in meniu parca chiar mai aparusera niste chestii noi...
          intalnirea chiar a fost misto nu doar pare...
          mai bine ca nai venit ca pe unde am fost noi tu mureai de inima cu suspensiile sport

          Andrei eu sunt optimist va iesi bine si cu mai multi doar ca singura proasta e ca se darama aleea aia in costinesti de la atatea masini plus ca nu aveam cum sa intoarcem


          florian nu se vad pozele... daca nu te descurci contacteazama pe mess la adi_sonyk
          ps se pare ca n-am filmat prin olimp acolo unde era drumu ala strategic cu vilele lu ceausescu

          sincer in viitoru apropiat eu m-as baga la o plimbarica la bulgari la kaliacra cu alxex pe post de ghid mergem unde zice el si nimeni nu zice pas...
          asteptam sa se mai termine sezonu nuntilor sa vina si florin inapoi in tara sa vina si bobo din voiaj si poate merem
          Last edited by SoNyKeL; 21 September 2008, 22:53.

          sigpic

          Comment


          • Bulgaria?...Suna bine

            Comment


            • Salutare baieti,vad ca aveti talent la poze!!!Tot respectul pentru peisajele de pe unde ati fost si fara mine(din pacate la mine expirase deja timpul si mi-a fost frica sa nu o iau pe coaja).
              ...Si totusi,de ce ati postat si rateurile,pozele in care se vad vreo doua -trei funduri sau doua-trei picioare,nici macar alea de femei?
              Pentru Bulgaria,ma intereseaza ideea,in conditiile tale,Sonykelule.Eventual iarna,dar nu pe zapada!
              Pe drumul de intoarcere de la Popasul Pescarilor,daca mergeati inainte ajungeati fie la podul ala cazut,fie ceva mai sus de cherhana.V-am cam bagat prin drumuri neasfaltate,dar mie nu-mi place sa ma intorc pe acelasi drum.Trebuia sa va intreb si pe voi,cred.Sorry.
              Last edited by bbogdan; 21 September 2008, 23:19. Reason: gramatica

              Comment


              • Bogdan stai calm ca de cand am plecat de la cherhana am cazut de acord ca vom mere in stil off-road asa ca nu a fost nici o problema eu unu stiam cat de cat starea drumurilor... Ei nu chiar iarna cu mersul bulgarilor sa zicem jumatea/sfarsitul lui octombrie pana atunci vom mai face o iesire la cherhana si vom hotara mai multe la acea intalnire

                sigpic

                Comment


                • Sonikel,nutreai ganduri murdare fata de Andy astazi .E un obicei sau o scapare?

                  Comment


                  • E o idila

                    Ps. bbogdan imi pare rau ca nu te-am cunoscut mai de mult... Te asteptam la orice intalnire. Credeam ca nu vei fi asa OK tinand cont de diferenta de varsta si noi toti eram pustani...

                    sigpic

                    Comment


                    • Cateva idei si din partea mea ....

                      IN primul rand ... Bogdan ...Super om frate ... Poate ne itnalnim mai des mai discutam ca nu stam chiar asa departe ...

                      Apoi ... Sper ca nu v`ati suparat pe mine ca v`am bagat prin necunoscut ( Costinesti ) ... Dar sincer sa fiu drumul pe faleza nici eu nu il stiam si pentru mine a fost o surpriza.

                      Hai cu intalnirea aia la bulgari D ... Locul e frumos ... Peisaj foarte frumos langa un lac ... Parcare mare spatioasa si luminoasa ( luminoasa doar ziua )... Eu am fost de vreo 4-5 ori si parca e din ce in ce mai bine ... Mai nou au angajat ospatarita care stie romana ... Si au meniuri in romana si e chiar ieftin ... Merita ... Si 2-3-4 masini sa mergem si tot e bine .... Eu ultima oara am fost cu parintii .. Acum 1-2 saptamani ... Super frumos
                      Sa va faceti o idee despre pret ... 3 persoane ... am plecat pana la varna ... neam oprit sa mancam in KAPCALIACRA ( nu stiu daca am scris foarte corect ) .. 300euro ... si ne`am intors cu porbagajul plin ... cand am deschis porbagajul au inceput sa cada ... si pe bancheta din spate 2 locuri ocupate de cumparaturi ... de la piata de la supermarket ... super ieftin ... 300 de euro am umplut un logan de cumparaturi si am mancat si pe saturate la restaurant ...
                      Partea proasta ... mancarea o aduce in functie de cum se face ... adica nu stiu cat de proasta e partea asta ... cum e gata mancarea care o vrei ti`a si adus`o ... nu asteapta sa se faca toate ... adica ... mi se pare intr`un fel un lucru bun ... si mancarea mereu proaspata ...

                      Pufy... cat despre partea cu intorsul pe "faleza pietonala" ( cum zice un oarecare om de stiinta in unul din filmulete ) ... daca se mai gasesc 2-3 ca mine sa faca off road avem cum sa intoarcem ca incape masina pacolo pe iarba pe langa stalp si bordura

                      Si ma scuzati pentru dublu post ... Dar ideea cu bulgaria a fost a mea ... Asa ca eu o sa organizez in bulgaria da ?? Ia ... Cand se intoarce florin acasa ? Si bobo sa lase si el un mesaj aici sa ne zica aproximativ cam cand se intoarce din saptaluna de miere ... Poate o facem cam pe la sfarsitul lui octombrie ... Intr`un weekend ... De acuma sa stiti ca yo sant ajutoru lu pufy la intalnirile in afara constantei ...

                      Bogdan mai bine ca n`ai mai venit in costinesti ... daca ai fi venit ar fi fost o problema cu intorsul masinilor ... ( glumesc .. sper sanu te superi ) ... dar chiar ar fi fost o problema daca era o masina in plus am dreptate ? )
                      Last edited by SoNyKeL; 22 September 2008, 11:03.
                      Logan 1.6MP

                      Comment


                      • Salutare i'm back
                        Cand mergem la bulgaria ...............(pufy fa un topic semarat )
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • Felicitari Bobo si casa de piatra.
                          Voi iar plecati la bulgari?
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu iar plecam , iar vrem sa plecam...
                            alex neagu nu mai fac nici un topic... Florin se intoarce saptamana asta iar bobo dupa 1 dupa ce vin iei incep sa facem lista si sa dezvoltam subiectu...
                            Alxex ai idee cum se numeste restaurantu ala? Un site ceva? Dane niste exemple de preturi... Adica x euro un suc x euro friptura si x euro portia de cartofi prajiti

                            sigpic

                            Comment


                            • Pufy nu stiu frate preturile .... Dar gandestete ca e mai ieftin ca la CLUB 23 Golden Fish se numeste ....
                              Logan 1.6MP

                              Comment


                              • Vreau si eu setul de stickere cu logan club cine imi trimite si mie ... Dar mai intai sa`mi ziceti cat face
                                Logan 1.6MP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google