Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa facem din nou stickere cu logan club aveti putina rabdare

    sigpic

    Comment


    • Pai hai bre nene ca vreau si eu ... Dar vreau dinala de scrie LOGAN si dedesubt CLUB nu de scrie club intr`o parte
      Logan 1.6MP

      Comment


      • Fi'var pestisoru' auriu de pe meleaguri bulgaresti. Ce bah, al nostru va sta de'a curmezisu? Concluzia e ca merg si eu
        @alx - vere, ai ceva lu stickerul cu logas scris in diagonala, nu de alta dar de ala am eu
        sigpic

        Comment


        • Si eu la fel
          @ce face ala mic andy
          @felicitari bobo casa de piatra
          drive with speed than you die fast

          Comment


          • Andy nu am nimic cu ala cu club stamb ... Dar mi se pare mai simpatic ala de scrie club dedesubt
            Logan 1.6MP

            Comment


            • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
              sigpic

              Comment


              • Si daca venim la moldova , ne dati si moldovience?
                oricum multumim de invitatie...


                alooo tovarasi... noi duminica ne intalnim? cine vine?

                sigpic

                Comment


                • Pana duminica mai e miercuri apare careva miercuri (la 21:00 in tabacariei
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                    Pazea ca vine AND-ul

                    Comment


                    • Hai cu mic cu mare la moldoveni aii. Putin (foarte) off-topic, eu o sa ajung prin februarie in Piatra Neamt (de unde si sunt de loc), mai devreme... Nu am cum.
                      On topic - azi ceva? Undeva? Careva? O neoficiala la 21.00... (cred ca ar fi cazul sa ne reintoarcem) la Aqua?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by andru_vs View Post
                        Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                        Tu nu stii ce zici? Cei din constanta nu au venit la o intalnire nationala si vrei sa vina acolo la voi? e distanta prea mare.

                        Comment


                        • Pana la urma unde ne intalnim in seara asta la aqua sau in tabacriei
                          drive with speed than you die fast

                          Comment


                          • Pai.... ;)) .....Nu e obligatoriu....Cine vrea si are drum e bine venit.... ;)
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • Alex in seara asta nu va fi intalnire miercuri gata sa terminta cu intalnirile miercurea...
                              supercar nu mai vorbi tu in numele tuturor poate unii se simt jigniti si poate se vor duce...
                              ideea e ca e de ajuns sa zici ca tu nu vrei si atat...

                              Prea mult off-topic aici ma abtin...

                              sigpic

                              Comment


                              • Sony departe de mine ideea de a face conversatii offtopic pe topicul vostru...Am postat un anunt si atat.Cine doreste sa participe da clic pe Piatra Neamt din anuntul meu.Aici inchei.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google