Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valeriu nu ma refeream la tine stai calm...


    Rectific daca se vrea o mini intalnire in fine...
    da in seara asta la ora 21:00 la aqua magic cine vrea sa vina bine cine nu iarasi bine eu o sa fiu pe acolo
    Last edited by SoNyKeL; 24 September 2008, 18:15.

    sigpic

    Comment


    • Supercar vei primi bataitza la funduletz ... ))
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • Originally posted by andy_x3m View Post
        Hai cu mic cu mare la moldoveni aii. Putin (foarte) off-topic, eu o sa ajung prin februarie in Piatra Neamt (de unde si sunt de loc), mai devreme... Nu am cum.
        On topic - azi ceva? Undeva? Careva? O neoficiala la 21.00... (cred ca ar fi cazul sa ne reintoarcem) la Aqua?
        Banuiam eu ca e ceva in neregula cu tine Sa nu ma-n-trebi nimic.

        Comment


        • Originally posted by SoNyKeL View Post
          supercar nu mai vorbi tu in numele tuturor poate unii se simt jigniti si poate se vor duce...
          ideea e ca e de ajuns sa zici ca tu nu vrei si atat...
          Pai eu ce vreau sa ii fac pe cat mai multi sa mearga de acum in colo sa nu ma mai duc singur

          Comment


          • Iar faceti off topic incepe sa se umple paharul...
            cine vine duminica ora 18:00 in parcare la Aqua Magic?

            sigpic

            Comment


            • Eu vin promit
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • Si eu vin . Sper sa imi ajunga maine inelele de mdf, sa ma pot lauda cu noile achizitii
                sigpic

                Comment


                • Prezent si eu duminica, macar pt o vizita si asa ieri i-am uplut frigiderul unui vecin ca m-a tinut sai repar rajnita de computer si nu am mai ajuns
                  @Pigoo vi fara fata de usa cu firele atarnate cum am venit eu

                  Comment


                  • Duminica prezent

                    Comment


                    • Vreau sa stiu daca intalnirile sunt sigur in fiecare duminica la ora 16.00 pentru ca as dori sa particip si eu cu masinuta mea noua si frumoasa. (cel putin pentru mine dar cred ca si ptr voi, din moment ce ati ales logan..). Eu sincer sunt multumita de ea dar vreau sa impartim cateva pareri. Si cand vin, va lamuresc si cu tacanitul ala metalic. Astept raspuns. Multam mult.
                      Tacanit intre volan si scaun...

                      Comment


                      • Monica poti sami dai add la adi_sonyk pe mess daca mai ai nelamuriri...
                        da intalnirea sigur va fi duminica la ora 16 la aqua magic...

                        sigpic

                        Comment


                        • Cred ca am eu raspunsul la problema ta Monica,referitor la tacanit.Am observat ca ai logan diesel,deci foarte probabil zgomotul pe care il auzi tu provine de la servodirectie care este electrohidraulica la versiunile pe motorina.....Si ca sa fiu on topic:P prezent duminica la intalnire ca deja mi-e dor de voi you guys bye bye

                          Comment


                          • Fratilor am revenit pe meleguri dobrogene, asa ca vin si eu Duminica la intalnire.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Originally posted by Popa Monica View Post
                              Vreau sa stiu daca intalnirile sunt sigur in fiecare duminica la ora 16.00 pentru ca as dori sa particip si eu cu masinuta mea noua si frumoasa. (cel putin pentru mine dar cred ca si ptr voi, din moment ce ati ales logan..). Eu sincer sunt multumita de ea dar vreau sa impartim cateva pareri. Si cand vin, va lamuresc si cu tacanitul ala metalic. Astept raspuns. Multam mult.
                              Bine ai venit ,te asteptam la intalnire duminica

                              Comment


                              • Bine ai venit Monica
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google