Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ha , ha , buna gluma pufosule ! Pai cum a zis o fata ca vine la intalniri, hop si noi baietii ne-am strans in numar mai mare , . Normal ca sa speriat .
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Salut baieti si fete.Sunt nou pe aici, si as vrea sa stiu cand se mai face o intalnire in Constanta, deaorece as dori sa particip.

      Comment


      • Bine ai venit , iar in legatura cu intalnirile ele se tin in fiecare Duminica la ora 16, in parcarea de la intrare in Aqua Magic . Poti citi cateva posturi in urma sau sa vezi cateva poze de la intalni si sigur te vei lamuri mai bine.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • Originally posted by SE-SAYD View Post
          Salut baieti si fete.Sunt nou pe aici, si as vrea sa stiu cand se mai face o intalnire in Constanta, deaorece as dori sa particip.
          Bine ai venit,te asteptam la intalniri in fiecare duminica ora 16 in fata la intrare la aqua magic,in parcare.

          Comment


          • Originally posted by Popa Monica View Post
            Vreau sa stiu daca intalnirile sunt sigur in fiecare duminica la ora 16.00 pentru ca as dori sa particip si eu cu masinuta mea noua si frumoasa. (cel putin pentru mine dar cred ca si ptr voi, din moment ce ati ales logan..). Eu sincer sunt multumita de ea dar vreau sa impartim cateva pareri. Si cand vin, va lamuresc si cu tacanitul ala metalic. Astept raspuns. Multam mult.
            vino pe 5 ca atunci vin si eu
            dar fara prieten
            jokeing
            CT-42-SMC doar un logan mai galagios

            Comment


            • Bine ai venit
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • Ms pt info.Atunci ne vedem duminica.numai bine pana atunci

                Comment


                • Salutam lumea buna!!!
                  SE-SAYD - bine ai venit printre noi. Sa inteleg ca singura zi de intalnire a ramas duminica? Una mica intre nu mai exista?
                  sigpic

                  Comment


                  • Chiar asa ... Bine zis andy ... Nu mai vreti s ane intalnim miercurea ?
                    drive with speed than you die fast

                    Comment


                    • Ba baieti deci daca vreti si una mica intre discutati la discutii generale... Aici se va discuta doar de intalnirile de duminica...
                      SUCCES!

                      sigpic

                      Comment


                      • Salut!
                        Poate ajung si eu duminica la intalnire, insa e posibil sa intarzii. Care este programul? Mergeti pe undeva de la Aqua?

                        Comment


                        • Invitatie

                          VA rugam a va anunta prezenta.
                          Attached Files
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Danmincea ne vom intalni la ora 16:00 la aqua magic si dupaia v-om merge la un suc o pizza asa cum facem de obicei iarna , in principiu v-om merge la scoica...
                            orice sugestie e bine venita ptr o locatie de un suc o pizza...

                            cristi multumim din nou de invitatie dar deja se stia...
                            All nu incepeti aici discutii off topic despre intalnirea de la piatra neamt ca sterg si spintec tot

                            sigpic

                            Comment


                            • Ce ziceti sa mergem la pizza e pasta fac pizza buna salate etc etc
                              drive with speed than you die fast

                              Comment


                              • Pizza e pasta unde se afla? Ca nu-mi vine acum in cap?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google