Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu, pozele sunt cam in ceata sony, dar au fost ceva persoane!!! Numai de bine tuturor!!!

    Comment


    • Pozele au fost facute cu telefonul lui Sony , ce pretenti poti avea ? Multumim frumos pufi pentru poze,
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • A fost intalnirea frumoasa dar rugamintea mea e urmatoare :
        Nu mai dati muzica la maxim ca sa nu avem probleme cu cei de la aqua si ca sa putem sa ne intelegem
        Nu mai faceti smecherii cu frana de mana sau burn-outuri sau alte nebunii...
        Haideti sa fim civilizati!!!

        sigpic

        Comment


        • Bine sony ne cerem scuze
          a fost frumos la intalnire cat mai multi
          Last edited by CT08GNT; 5 October 2008, 21:50.
          drive with speed than you die fast

          Comment


          • Salutare lume, m-am intors acasa si vin cu povesti de pe plaiuri moldovenesti, tocmai de la o intalnire din Galati. Oamenii ok, masini ok... Cam 15-20 asa, sa fie.
            In rest ce sa va mai zic de acolo... O sa mai merg de fiecare data cand ajung in zona.
            La noi, vad ca a iesit fain. Ne vedem duminica viitoare, asta daca ajungem de la Tulcea in timp util.
            Numai de bine
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by alexNeagu View Post
              Bine sony ne cerem scuze
              a fost frumos la intalnire cat mai multi
              Si tu numai pleca cu frana de mana trasa )

              Comment


              • Plecam si eu dar o data si eventual la plecare nu faceam atata deranj si cand imi zicea cineva sa ma opresc ma opream...
                nu vedeti toata lumea ne arata cu degetu ori ca avem masinile cu kitch tuning ori ca ne credem raceri etc... Haideti sa avem un comportament de oameni maturi...
                da stiu ca eu sunt cel mai imatur dar totusi haideti sa fim seriosi sa nu mai facem circ...

                sigpic

                Comment


                • A fost marfa . Bine ca a fost soare .
                  scuze pt franele de mana , promit ca n-am sa mai fac
                  sigpic

                  Comment


                  • Pfuu si tu teai dat cu frana de mana eu pe tine te acuzam doar de zgomot
                    deci tu si cu alex de acum parcati vis-a-vis de noi , va renegam

                    sigpic

                    Comment


                    • Aaaa , deci eu eram ala cu muzica ? Pf , nu stiam . Credeam ca ma acuzi de frana de mana... In orice caz , promit ca n-am sa mai trag nici frana de mana cand parchez si nu mai dau nici muzica asa tare...
                      sigpic

                      Comment


                      • Plecam si eu dar o data si eventual la plecare nu faceam atata deranj si cand imi zicea cineva sa ma opresc ma opream...
                        nu vedeti toata lumea ne arata cu degetu ori ca avem masinile cu kitch tuning ori ca ne credem raceri etc... Haideti sa avem un comportament de oameni maturi...
                        da stiu ca eu sunt cel mai imatur dar totusi haideti sa fim seriosi sa nu mai facem circ...
                        unde era cel mai serios om ala care se stramba la masa )
                        si gata stau cuminte numai fac deci aveti mila de mine ca sunt si eu mic
                        Si tu numai pleca cu frana de mana trasa )
                        scz supercar ca tu parca erai in spatele meu
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • Sper sa ne vedem si saptamana viitoare, si poate pana atunci face si sonykel rost de stik-uri ca sa aiba cine sa le monteze.
                          pana atunci numa bine

                          Comment


                          • @adytzza noi saptamaa viitoare plecam la TL cade duminica nu cred ca o sa ajungem in timp util se va termina pe la 18:00 concursul
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • Aha deci nu merg singur la tulcea daca e sa mergem toti impreuna,si daca vrea sa mai vina careva si cu mine sa ii dau camera sa ma filmeze si pe mine ii raman dator cu un suc

                              Comment


                              • Deci vin si eu la tulcea numai ca masina ramane acasa .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google