Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SoNyKeL View Post
    4.Prea multi cai putere
    Cum durerea mea sa emiti ma asa ceva?! Ai vreun Beemer... Are LSD... Ai ambreiaj sport ca atunci cand scapi pedala sa iti fuga de sub cur?! Vere ai 100 de cai la VOLANTA, nici pentru ghiata nu sunt PREA multi.

    Duminica viitoare nu cred ca am cum sa vin, dupa cum a spus sony, noi plecam la Tulcea. Cu toate ca nu e locul potrivit de discutie, eu lansez o intrebare: Cine mai mere? Noi plecam pe la 9 spre TL.
    Numai de bine

    Discutiile despre tulcea au loc la discutii generale...
    Last edited by SoNyKeL; 7 October 2008, 10:04.
    sigpic

    Comment


    • Fluffy , sa sti ca nu am avut nici o reactie negativa dupa desertul ala, asa ca .... Eu cred ca tu ai amestecat cam multe ingrediente acolo, si deaia .
      Probabil nici eu nu vin la intalnire Duminica viitoare, plec Sambata la niste rude in Tulcea , si este posibil sa raman peste noapte acolo .
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • De la lasgna ca daca nu e pestele prospat te strica la burta si ti se apleaca
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • Originally posted by alexNeagu View Post
          De la lasgna ca daca nu e pestele prospat te strica la burta si ti se apleaca
          lasagna nu contine peste
          1.6 MPI CRAZY DRIVER

          Comment


          • Lasgana pe scurt sunt paste(foi de aluat) cu carne tocata facute la cuptor... In fine ce mai conteaza... Sunt eu mai sensibil la stomacel dar nu-i prima oara

            sigpic

            Comment


            • Nu da ne-ai speriat cand ai zis ca numai mergem acolo,mie sincer sa fiu imi place la scoica,mai putin muzica care o baga in rest ambianta e placuta.

              Comment


              • Pai sa zica cand si unde ca si eu sunt nou pe aici si as vrea sa merg la o intalnire daca se face si in constanta ...Pt mine garantez nu ma dau inapoi in cazul in care sunt in tara

                NU MAI SCRIE MIRC

                Intalnirile se fac in fiecare duminica in parcare la aqua magic la ora 16...
                dar duminica asta nu cred ca se va face...
                daca vrei sa aflii mai multe da-mi add pe mess la adi_sonyk
                Last edited by SoNyKeL; 7 October 2008, 17:59.

                Comment


                • Pai sincer si mie imi place am unde sa parchez masina si-mi place drumu pana acolo , in rest numi place nimic foarte agloomerat mancare e mediocra... Deci o sa vedem

                  sigpic

                  Comment


                  • Duminica asta vine cineva la intalnire? In conditiile in care urmatorii useri nu vor fi prezenti:
                    1.Supercar
                    2.Andyx3m
                    3.Pigoo
                    4.Alexneagu
                    5.Sonykel
                    6.Hellman
                    deci duminica asta zicem pas???

                    sigpic

                    Comment


                    • Ba nu zicem pas deloc ! Ce , fara voi nu se pot face intalniri ? V-am zis , daca nu raman peste noapte in Tulcea , vin sigur la intalnire . Si ma astept ca sa vina cineva pe acolo, mai ales celor care sunt noi in "familie", si tot promit ca vin,
                      OK ?
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Pai se poate fara noi cum sa nu se poata...
                        dar dupaia sa nu aud ca zice cineva ca a venit si a stat singur

                        sigpic

                        Comment


                        • Pai eu ce sa le fac daca nu citesc si ei pe forum , si se hotarasc asa singuri sa vina la intalniri,doar din obisnuinta ca e cineva negresit acolo .... Atunci sa suporte consecintele.
                          Ideea este ca sincer mi-ar place sa mai vad si alte persoane ca au initiativa de a se intalni, chiar daca organizatorul , sau vreun membru mai vechi de pe forum lipseste .
                          Cu stima, FLO.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Vezi asta as vrea si eu sa vina la intalniri fara sa conteze ca vine sau nu x-ulescu si y-ulescu imi aduc aminte de o intalnire cand am fost eu , belea si inca un loganist... Si mai era si cainele meu aia da intalnire

                            sigpic

                            Comment


                            • Eu cred ca nu vin sigur duminica asta,daca nu era chestia de la tulcea veneam dar in cazul asta nu am cum.

                              Comment


                              • Florine, daca esti la Tulcea duminica, ne vedem acolo. Daca nu... Fa o intalnire omeneasca:d
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google